Królewskie listy z Pałacu Buckingham

Niecodziennie i nie każdy odbiera listy z Pałacu Buckingham. Od kilku lat uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Wymysłowie wymieniają uprzejmości z rodziną królewską z różnych okazji.
Zaszczyt jest duży, ponieważ każdorazowo otrzymują podziękowanie z rąk Królowej Elżbiety II.
Pomysł narodził się z inicjatywy nauczyciela języka angielskiego ? Anny Dymanowskiej, która koordynowała powstawanie prac i redagowanie życzeń. W 2017 r. z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem dzieci własnoręcznie wykonały kartki dla Królowej Elżbiety II z okazji jej 91. urodzin. Dumni uczniowie, gdy dostali podziękowanie z Pałacu Buckingham, ponownie wysłali życzenia. Tym razem z okazji 70. rocznicy ślubu Królowej Elżbiety II i Księcia Filipa. W podziękowaniu otrzymali piękną broszurę i kolejne serdeczności. Akcja kontynuowana jest do dziś. W tym roku szkolnym uczniowie otrzymali podziękowania i życzenia na nadchodzący rok od pozostałych członków rodziny królewskiej; księcia Karola z księżną Kamilą, księcia Williama z księżną Kate i dziećmi, księcia Harry?ego z księżną Meghan oraz od samej Jej Wysokości – Królowej Elżbiety II.
Wdzięczność, którą wyraziła Królowa, będzie motywacją dla uczniów do nauki języka angielskiego i okazjonalnej korespondencji z Pałacem Buckingham.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *