Dar Celsy dla podopiecznych placówki w Tarłowie

Zarząd Huty Celsa Ostrowiec w osobach: dyrektora generalnego Juana Veristaina Arteche oraz dyrektora personalnego Celsa Group Mariusza Urbaniaka, odpowiedzieli na apel wychowawcy lidera – Marty Sęder oraz nauczycieli Placówki Opiekuńczo Wychowawczej i wsparli ją zakupem rowerów dla podopiecznych.
Pomysł zrodził się tuż po złagodzeniu restrykcji, aby przyjemnie i aktywnie wypełnić czas wychowankom w placówce. Trwająca pandemia uniemożliwia letnie, wycieczkowe wyjazdy, stąd nauczyciele postanowili zwrócić się z apelem o pomoc w zakupie rowerów. Zarząd Huty Celsa Ostrowiec przekazał na ten cel 5 tysięcy złotych, za które kupiono 8 rowerów.
Nauczyciele i podopieczni placówki nie kryli radości i wdzięczności za okazane serce. Jak mówią, nie spodziewali się, że tak szybko uda się spełnić marzenie wychowanków. Już odbyły się pierwsze rowerowe wycieczki krajoznawcze po okolicy. Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza działa w Tarłowie od niespełna 5 lat. Jest rodzinnym domem dla 14 dzieci. Wychowawcy zapewniają im ciepło, zrozumienie i otaczają troską, a także dzięki wrażliwości i ofiarności ludzi dobrego serca, spełniają marzenia swoich podopiecznych. Stąd za naszym pośrednictwem kadra placówki składa podziękowania dla zarządu Huty Celsa Ostrowiec za okazane wsparcie.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Dar Celsy dla podopiecznych placówki w Tarłowie

  • 09/07/2020 at 16:38
    Permalink

    Biedacy, takie dobre serce maja, oddali pewnie ostatni grosz, bo nawet nie wystarczylo im na prezenty dla pozostalych szesciorga dzieci. Miejmy nadzieje ze udalo im sie to przynajmniej odliczyc od podatku.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *