Kalendarz z mieszkankami Bodzechowa

Ukazał się kalendarz na 2021 rok z 12 zdjęciami kół gospodyń wiejskich z gminy Bodzechów. Kalendarz błyskawicznie rozchodzi się na terenie gminy. Wykonano niewiele egzemplarzy – głównie dla członkiń Koła Gospodyń Wiejskich.

– To pierwszy w historii gminy taki kalendarz i ciekawa inicjatywa nowej przewodniczącej stowarzyszenia, pani Moniki Jabłońskiej z Sarnówka. Na terenie naszej gminy działa 12 kół, tyle, ile miesięcy w roku .Kalendarz zawiera zdjęcia pań reprezentujących wszystkie nasze koła. Znajome twarze, piękne stroje ludowe i plenery. To znakomita promocja stowarzyszenia i gminy, która jest silna aktywnością swoich mieszkanek i mieszkańców ? podkreśla Małgorzata Sobieraj, sekretarz gminy Bodzechów.
Pomysł wyszedł od samych pań. Przygotowanie i wydanie kalendarza zostało sfinansowane z dochodów własnych stowarzyszenia. Spotykamy w nim zdjęcia pań ze wszystkich 12 kół, wykonane w czasie różnych uroczystości gminnych i lokalnych jak też specjalne rodzinne zdjęcia wykonane w plenerze. Warto zaznaczeń, że przedsięwzięcie objęte było ścisłą tajemnicą, więc kalendarze były niespodzianką.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *