?Wiosna, ach to Ty!?

Galeria Fotografii Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowieckim Browarze Kultury zaprasza do udziału w internetowym konkursie fotograficznym, adresowanym do fotografów nieprofesjonalnych oraz młodych pasjonatów sztuki fotograficznej z powiatu ostrowieckiego.
Zwycięzców konkursu wytypują internauci oceniający poszczególne prace, jakie będą publikowane na facebookowym profilu Galerii Fotografii MCK.
Jak czytamy w regulaminie konkursu, każdy uczestnik może przesłać na adres mailowy galeria.mck@gmail.com tylko jedną pracę. Plik powinien być podpisany tytułem pracy i nazwiskiem autora. Mail z plikiem powinien zawierać dane takie jak imię i nazwisko, wiek oraz dane kontaktowe uczestnika bądź opiekuna prawnego. Nie wolno nadsyłać prac, które wcześniej były nagradzane w innych konkursach.
26 kwietnia br. prace zostaną udostępnione na profilu Galeria Fotografii i Fotoklub ?Galeria? MCK w Ostrowcu Świętokrzyskim oraz Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim. O wyłonieniu zwycięzców zdecyduje największa ilość polubień pod konkretną pracą. Prace można będzie oceniać w dniach 26-30.04 br. do godz. 18.
Nagrodą jest sesja fotograficzna w profesjonalnym studio świetlnym w Ostrowieckim Browarze Kultury.
Wszelkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować do Galerii Fotografii Miejskiego Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim nr tel. 570049049 lub na facebooka kustosza Galerii Fotografii MCK – Stachu Dunin-Borkowski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *