Rolnik z powiatu opatowskiego szuka żony! Jeśli ci się spodobał to napisz list do Tomka!

W Święta Wielkanocne na antenę Telewizji Polskiej powrócił uwielbiany przez widzów program „Rolnik szuka żony”. Poznaliśmy sylwetki uczestników 9. edycji reality show. Wśród nich znalazł się Tomek K. z powiatu opatowskiego, któremu możemy dopingować… i pisać do niego listy (to oczywiście propozycja skierowana do naszych czytelniczek).
Przypomnijmy, że rolnicy, bądź rolniczki, które otrzymają najwięcej listów, dostaną szansę na znalezienie drugiej połówki na antenie TVP. O udział w nowym sezonie popularnego telewizyjnego show ubiega się sześciu rolników i dwie rolniczki. Tym razem w programie miłości szukaćbędą: Katarzyna, Klaudia, Michał, Krzysztof, Mateusz i trzech Tomaszów. Nasza redakcja dopinguje Tomka K.,który pochodzi z powiatu opatowskiego. Oto jak można mu pomóc w dostaniu się do ścisłego finału czytamy na facebookowym profi lu programu „Rolnik szuka żony”
– Jeżeli spodobał Ci się Tomek K. to nie zwlekaj! Napisz do niego list!- czytamy. Zarejestruj się tu: https://bit.ly/RSZ9zgloszenie i wyślij list ze zdjęciem na adres: skrytka pocztowa 67, 02-741 Warszawa, UP 121, z dopiskiem “Tomek K.”


Tomasz K. w sierpniu skończy 24 lata. Wraz z bratem i rodzicami prowadzi 56-hektarowe gospodarstwo specjalizujące się w produkcji roślinnej, w tym m.in.: pszenicy, jęczmienia, maku oraz konopi siewnych. Od małego rodzice zaszczepili w nim pracę w rolnictwie.
Po liceum wyjechał do Warszawy na studia i to właśnie w stolicy upewnił się, że życie w mieście nie jest dla niego. Uważa, że jego największym talentem jest umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Wolny czas poświęca rodzinie i przyjaciołom, stawia również na własny rozwój, zarówno na poziomie fi zycznym, jak i umysłowym. Jest częstym bywalcem siłowni, a książki rozwojowe są jego ulubioną pozycją. Interesuje się militariami, a gdy tylko ma okazję, można go spotkać na strzelnicy, gdzie trenuje swoje oko i opanowanie.


Jego ostatnia poważna relacja zakończyła się w 2018 roku. Uważa, że idealny związek to tworzenie uczucia wspólnie, a jednocześnie pozostawienie drugiej osobie przestrzeni do realizacji siebie, spełnienia swoich marzeń i pasji. Lubi, kiedy kobieta ma długie włosy i czarujący uśmiech – na to zwraca szczególną uwagę. Ważna jest dla niego dbałość o kondycję fizyczną u przyszłej partnerki. Swoją przyszłość wyobraża sobie jako pozostanie wraz z kochającą żoną oraz dziećmi w rodzinnej
miejscowości, w której będzie rozwijał gospodarstwo oraz rodzinną firmę, by zapewnić swoim najbliższym ciepły rodzinny dom oraz miejsce, w którym będą czuli się bezpiecznie i zawsze będą chętnie do niego wracać.
Program opowiadający o losach rolników i rolniczek poszukujących miłości emitowany jest w TVP od 2014 roku. Do tej pory połączył w pary już kilka nieznanych sobie wcześniej osób. Niektórzy są już po ślubie, a inni doczekali się nawet narodzin dzieci. Nic dziwnego, że chętnych do udziału w kolejnych edycjach „Rolnika” nie brakuje.
fot. FremantleMedia Polska

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.