Strzelali z P-99 Walther

W dniu 23 kwietnia 2022 r., w Skarbce w gminie Bałtów, odbyły się I Zawody Strzeleckie Służb Mundurowych powiatu ostrowieckiego o Puchar Przewodniczącego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów w Ostrowcu Świętokrzyskim.

-Do rywalizacji przystąpili przedstawiciele służb mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowcu Świętokrzyskim, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej i 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej –mówi podkomisarz Ewelina Wrzesień, oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim. Patronat nad zawodami objął Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa świętokrzyskiego nadkom. Jerzy Kaniewski. Łącznie wystartowało 36 zawodników.

Najlepsi w klasyfikacji drużynowej okazali się funkcjonariusz 10 Świętokrzyskiej Brygady Obrony Terytorialnej w składzie chor. Michał Malarczyk, mł. chor. Hubert Pawłowski i plut. Wojciech Stępień. Na podium zajmując II miejsce stanęła drużyna ZT NSZZ Policjantów w Ostrowcu Świętokrzyskim w składzie: podkom. Mariusz Walczyk, st. asp. Marcin Tuz i mł. asp. Mariusz Rdzanek. Z kolei III miejsce zdobyła drużyna Komisariatu Policji w Ćmielowie w składzie kom. Krystian Nowak, mł. asp. Adrian Sidor i st. sierż. Karol Sendy był. Najlepszym Strzelcem Zawodów został mł. asp. Mariusz Rdzanek.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe i puchary. Zawodnicy strzelali z P-99 Walther, który na zawody organizatorom użyczyła Fabryka Broni „Łucznik” Radom. Podczas sportowych zmagań można było obejrzeć z bliska na specjalnym stoisku należącym do tej firmy najnowsze produkowane przez nią jednostki broni.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *