Ale jubileusz Moto Zauro Music! Na scenie Vader i Nocny Kochanek, a do tego prezentacja najnowszych pojazdów od Indian Motorcycle! (zdjęcia)

Fenomenalnie zapowiada się nadchodzący weekend w Bałtowie, a to za sprawą piętnastej, jubileuszowej edycji Międzynarodowego Zlotu Motocyklowego „Moto Zauro Music”.

Nie zabraknie atrakcji na scenie, ale i przed nią. Uczestnicy będą mogli usłyszeć takie zespoły, jak„Vader”, „Nocny Kochanek”, „The Bill”, czy „Sedes”. Jednak to nie wszystko, bo zapoznają się także z najnowszą kolekcją motocykli Indian Motorcycle, a szczęśliwcy będą mogli się nimi przejechać.

_AKR7747
_AKR7749
_AKR7750
_AKR7753
_AKR7755
_AKR7758
_AKR7760
_AKR7764
_AKR7772
_AKR7778
_AKR7792
_AKR7795
_AKR7796
_AKR7815
_AKR7816
_AKR7818
_AKR7819
_AKR7835
previous arrow
next arrow
_AKR7747
_AKR7749
_AKR7750
_AKR7753
_AKR7755
_AKR7758
_AKR7760
_AKR7764
_AKR7772
_AKR7778
_AKR7792
_AKR7795
_AKR7796
_AKR7815
_AKR7816
_AKR7818
_AKR7819
_AKR7835
previous arrow
next arrow

– Takie było nasze założenie, żeby piętnasta, jubileuszowa edycja zlotu „Moto Zauro Music” była wyjątkowa – przyznaje Michał „Adi” Wójcik organizator z ostrowickiego chapteru Gremium MC Poland. Liczę, że uda się zrealizować to wydarzenie z większą pompą. O tym niech świadczy dobór wykonawców i to, że imprezę zaczynamy już w czwartek. Do tego będą funkcjonować dwie sceny, jedna na „Okręglicy”, a druga w sąsiedztwie stoku, gdzie zagrają największe muzyczne gwiazdy.

Imponująco wygląda tegoroczny line-up wydarzenia, na którym pojawiają się takie nazwy, jak „Vader”, czy „Nocny Kochanek”.

– Przez piętnaście lat chyba udało się wypracować odpowiednią pozycję, która pozwoliła nam dziś sięgać po gwiazdy z absolutnego krajowego topu – mówi Michał. Co do grupy „Vader”, chyba nie ma nikt wątpliwości  można powiedzieć otwarcie, że to światowa półka.

Organizatorów cieszy to, że jubileuszowa edycja przyciągnęła wiele firm, które chcą przy tej okazji zaprezentować swe produkty.

Michał „Adi” Wójcik, organizator z ostrowickiego chapteru Gremium MC: –Liczymy, że nasza jubileuszowa edycja zlotu Moto Zauro Music ściągnie do naszego regionu o wiele więcej osób niż w poprzednich latach. To też potwierdzają już sygnały, które do nas spływają.

W Bałtowie pokaże się m.in. Indian Motorcycle czyli najstarsza amerykańska marka, która powstała w 1901 r. w miejscowości Springfield. Prawie 120-letnie doświadczenie w produkcji motocykli, które w latach 60. biły rekordy prędkości, pozwoliło dziś na stworzenie kolekcji pojazdów niezawodnych technicznie, z amerykańską duszą i niesamowitą stylistyką.

– W sobotę już tradycyjnie odbędzie się parada motocyklowa na Św. Krzyż. Ale w tym roku zakończymy go przy figurce św. Emeryka, gdzie nastąpi poświęcenie motocykli – słyszymy. Przez Ostrowiec Świętokrzyski przejedziemy ulicami: Bałtowską, Aleją Jana Pawła II i ul. Żeromskiego.

W programie organizatorzy zaplanowali też wybory Miss Mokrego Podkoszulka, w których nagrodą będzie rower marki Romet, „Silent Disco”, jak również pokaz sztucznych ogni.

Szczegóły dotyczące zakupu biletu można znaleźć w mediach społecznościowych towarzyszących XV edycji Moto Zauro Music, ale jak zapewniają nas organizatorzy będzie możliwość nabycia wejściówek każdego dnia przed koncertem.

– Każda nowa edycja to dla nas, jako organizatorów olbrzymie wyzwanie – przyznaje Michał „Adi” Wójcik. Udało nam się przetrwać pandemię, która ograniczyła organizację tego typu wydarzeń. Teraz robimy wszystko, aby zapewnić, jak najlepsze warunki i jak najlepszą zabawę dla uczestników bałtowskiego zlotu.

Ostrowiecki chapter Gremium MC spotyka się na ulicy Górzystej w lokalu klubowym „Za siedem siódma”, gdzie zaprasza wszystkich zainteresowanych funkcjonowaniem klubu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *