Bożonarodzeniowo w Waśniowie

Odpalenie choinki z udziałem wójta gminy Krzysztofa Gajewskiego oraz  rozświetlenie waśniowskiego Rynku ozdobami wprowadziło mieszkańców w świąteczno –noworoczny czas.

Bajkową atmosferę tworzyły rozświetlone sanie z reniferami, które stanęły w parku.  Kapryśna aura nie przeszkodziła w integracji przy choince i robieniu pamiątkowych zdjęć ze św. Mikołajem, który częstował słodkościami. W tym roku, z uwagi na wzrost cen energii i koniecznej oszczędności, w centrum Waśniowa mniej jest ozdób niż zazwyczaj, lecz to w niczym nie umniejszyło radości mieszkańców w dzieleniu się swoją obecnością. Zarówno ci młodsi, jak i nieco starsi, wraz z pracownikami Urzędu Gminy chętni przybyli, by nacieszyć spojrzenia rozświetlonym zielonym drzewkiem.

Tradycyjnie św. Mikołaj nie zapomniał o uczniach szkół na terenie gminy Waśniów. Wójt Krzysztof Gajewski wraz z pomocnikami: sekretarz gminy Joanną Zajączkowską i kierownik Centrum Usług Wspólnych Iwoną Wiśniewską, odwiedzili szkoły przekazując świąteczne życzenia i upominki.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *