Już w środę wybory Miss i Mistera Województwa Świętokrzyskiego

Gala finałowa wyborów Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego 2023 odbędzie się już w najbliższą środę tym razem nie w stolicy województwa lecz w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku Kamiennej przy ul. Słowackiego 25. Początek o godz. 18.

Jak wiemy od organizatora Zbigniewa Lisowskiego Euro media tegoroczna już 17 gala finałowa uświetni Dni Miasta na północy województwa, Skarżyska Kamiennej.

–  Dzięki bardzo dobrej współpracy z prezydentem Konradem Krönigiem udało się wszystko dopiąć na ostatni guzik – mówi organizator. Tego dnia poznamy Miss Województwa Świętokrzyskiego 2023, Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2023 oraz Mistera Województwa Świętokrzyskiego.

Uczestniczki zobaczymy w: kreacjach z butiku RABANESKA, ubraniach Niu Me by Natasza Sikora, jak również modę ślubną PROMARIAGE, bieliznę „Passion” oraz kostiumy kąpielowe. Panowie zaprezentują się w garniturach DoTex.

Za choreografię odpowiada Hubert Stachura – MIMESIS, make up – Akademia Makijażu Ewy Filipeckiej

Scenariusz i reżyseria Zbyszek Lisowski – www.swietokrzyskie24.eu

Patronat konkursu:  Prezydent miasta Kielce Bogdan Wenta, prezydent miasta Skarżyska -Kamienna Konrad Krönig, Europoseł Adam Jarubas

ZAPROSZENIA na to prestiżowe wydarzenie – organizator  Zbigniew Lisowski – tel. 692 250 180. Na stronie www.miss.kie.pl trwa głosowanie sms na Miss i Mistera Internetu do 24.06.2023.

Wszystkie kandydatki uchwycone przez Fotobudka 360 Kielce, która będzie też atrakcją na gali dla publiczności można zobaczyć na http://swietokrzyskie24.eu/miss-i-mister-wojewodztwa-swietokrzyskiego-2023/

Impreza odbywa się pod patronatem „Gazety Ostrowieckiej”

W konkursie biorą udział kandydatki i kandydat z powiatu ostrowieckiego i opatowskiego.

Alicja Szcześniak Opatów (11)

Natalia Ostrowska Ostrowiec Św. (12)

Ewa Kotarba Ostrowiec Św. (16)

Paulina Różycka Opatów (25)

Patrycja Mossakowska Ostrowiec Św. (28)

Patryk Stefański Ostrowiec Św. (4)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *