Samorządowa Inicjatywa 2024 w powiecie opatowskim

W gościnnych wnętrzach lokalu „An -Ulka” w Baćkowicach KWW Samorządowa Inicjatywa 2024 przedstawiła swoich kandydatów do Rady Powiatu Opatowskiego.

Listy otwierają osoby przedsiębiorcze, posiadające doświadczenie w pracy samorządowej. Liderką Okręgu Nr 1– Miasto i Gmina Opatów, Gmina Sadowie – jest Aneta Baławat, radna powiatowa, sołtyska wsi Kobylany. Kolejne miejsca to: Ryszard Muszyński, Agnieszka Kędziora, Iwona Chojnacka, Barbara Czerwińska, Zygmunt Chruściel i Paweł Giepard. Listę Okręgu Nr 2 – Gminy Baćkowice, Lipnik, Iwaniska – otwiera Anna Korwińska, przedsiębiorczyni i działaczka społeczna z gminy Baćkowice. Kolejne miejsca to: Rafał Szczepański, Hubert Gawik, Stanisław Mazur, Beata Czerwiec, Elżbieta Sajecka i Wanda Bednarska. Liderem Okręgu Nr 3 – Miasto i Gmina Ożarów, Gmina Wojciechowice – jest Marcin Majcher, obecny burmistrz Ożarowa, znakomity samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem w pracy. Kolejne miejsca to: Wacław Rodek, Tomasz Sobieraj, Marta Dunal, Barbara Andryka, Bartłomiej Kwaśniak, Angelika Suska, Agnieszka Gierczak i Adrian Kabat.

-Kandydaci Samorządowej Inicjatywy 2024 to osoby nie związane z żadną partią polityczną, otwarte na propozycje mieszkańców, będące liderami w społecznościach, w których żyją i pracują na co dzień. Są to ludzie bardzo dobrze przygotowani do ciężkiej, rzetelnej, odpowiedzialnej i uczciwej pracy samorządowej, którzy wiedzą, jak zadbać o przyszłość i o rozwój powiatu opatowskiego oraz o poprawę życia jego mieszkańców – mówił burmistrz Marcin Majcher.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *