Zamknij
13:36, 01.02.2026

„Chreptus” na najważniejszym z balów

Studniówki szkół z powiatu ostrowieckiego powoli dobiegają końca. W minioną sobotę na studniówkowy parkiet dumnie wkroczyli uczniowie II LO im. J. Chreptowicza z Ostrowca Świętokrzyskiego.

Tradycyjnie poloneza w gościnnych progach Bałtowskiego Zapiecka w pierwszej parze rozpoczęła dyrektor szkoły, Małgorzata Górecka -Smolińska. Część oficjalną studniówki poprowadzili uczniowie: Anna Popek, Julia Giemza oraz Adam Pożoga. Po ciepłych słowach skierowanych przez dyrektor do uczniów i rodziców, głos w imieniu rodziców zabrali: Agnieszka Zięba -Stępień oraz Marcin Jabłoński wspominając także swoje lata w ławkach szkoły. Podziękowania od uczniów dla dyrekcji i grona pedagogicznego w imieniu maturzystów złożyli: Gabriela Graboń i Kacper Pałys. Z humorem, niezwykłą dykcją oraz błyskotliwością do swoich koleżanek i kolegów zwrócił się również uczeń Kacper Domagała.

/jbo/

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Przysięga WOT na Rynku
zobacz fotorelację
KSZO- Pałac Tarnów
zobacz fotorelację
KSZO SMS- Marba
zobacz fotorelację
Spotkanie z Hubertem Czajkowskim
zobacz fotorelację
Powiat Ostrowiecki sportem stoi!
zobacz fotorelację
Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
zobacz fotorelację
Studniówka \"THM-u\"
zobacz fotorelację
163. rocznica wybuchu Powstania Styczniowego
zobacz fotorelację
Bal Maturalny \"Budowlanki\"
zobacz fotorelację
Studniówka LO III im. Wł. Broniewskiego
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz