Fotorelacje

Zamknij
16:05, 29.03.2026

Wielkanocny ryneczek

Mnóstwo wielkanocnych atrakcji czekało na mieszkańców, którzy w Palmową Niedzielę przybyli na ostrowiecki Rynek.  Już po raz drugi starosta ostrowiecki Agnieszka Rogalińska i prezydent miasta Artur Łakomiec zaprosili mieszkańców na Wielkanocny Ryneczek.   Animacje dla najmłodszych, świąteczne gry i zabawy, konkursy i warsztaty, a do tego stoiska z ozdobami świątecznymi, ciastami i innymi wielkanocnymi smakołykami, które można było zakupić na święta. Barwne pisanki, zajączki i kurczaczki przyciągały z daleka.  Swoje stoiska prezentowali przedstawiciele instytucji miejskich i powiatowych, Koła Gospodyń Wiejskich powiatu ostrowieckiego, a także indywidualni wystawcy.  Na scenie swoje zdolności artystyczne prezentowali przedszkolaki i uczniowie ostrowieckich szkół i przedszkoli. Podczas imprezy rozstrzygnięto konkursy na najpiękniejszą palmę wielkanocną i pisankę. Najpiękniejsze pisanki wykonali – w kategorii 3- lat I miejsce zdobyła Lilia Kolasa, w kat. 7-13 lat – Wiktoria Dzik, w kat. 14 – 18 lat Blanka Susfał, w kategorii osób dorosłych – I miejsce Barbara Pękala, zaś w kategorii rodzinnej I miejsce zdobyły Maja i Aleksandra Kołton. Najpiękniejsze palmy wykonali w kat. 3 – lat I miejsce zdobył Filip Pałasz; w kat. 7 -13 lat – Klara Bień; w kat. osób dorosłych I miejsce zdobyli słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaś w kategorii rodzinnej I miejsce zdobyła  Aleksandra Starzomska. Nagrodę starosty ostrowieckiego Agnieszki Rogalińskiej  w konkursie foto zdobył 4 -letni Kacperek.  Zwieńczeniem Ryneczku były świąteczne życzenia dla mieszkańców.  

(am)  

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Studio Tańca i Rozwoju Ruchowego 3 YOUR MIND
zobacz fotorelację
Wioska Pszczelarska „Miodosfera” w Pętkowicach
zobacz fotorelację
Gala Stypendiów Starosty Ostrowieckiego
zobacz fotorelację
82. rocznica śmierci mjr. Jan Piwnika „Ponurego”
zobacz fotorelację
III Memoriał im. Marka Góry i Janusza Batugowskiego
zobacz fotorelację
Mistrzostwa Polski Młodzików U-13 w Piłce Wodnej
zobacz fotorelację
Noc Świętojańska w Ostrowcu
zobacz fotorelację
Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne w Bodzechowie
zobacz fotorelację
80-lecie KGW „Szewnianki”
zobacz fotorelację
XXXV Gala Plebiscytu "Uczeń Roku" 2025/2026
zobacz fotorelację

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz