Zamknij

Reprezentant Polski U-17 zagra w barwach KSZO 1929

17:09, 01.03.2025 Aktualizacja: 17:11, 01.03.2025
Skomentuj fot. KSZO 1929 fot. KSZO 1929

Piłkarski KSZO poinformował, że do końca obecnego sezonu do naszego klubu dołączy na zasadzie wypożyczenia z ekstraklasowej Puszczy Niepołomice młody i utalentowany pomocnik, Dawid Kogut.
Dawid Kogut urodził się 5 sierpnia 2008 roku. Swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Akademii Piłkarskiej Sanok, w której przeszedł przez wszystkie szczeble szkolenia. W sezonie 2023/2024 reprezentował barwy czwartoligowego Ekoballu Stal Sanok, zdobywając 3 bramki w końcowej fazie rozgrywek.
Latem 2024 roku, mając zaledwie 16 lat, przeniósł się do ekstraklasowej Puszczy Niepołomice, gdzie został włączony do pierwszego zespołu. W barwach Puszczy zadebiutował w Ekstraklasie, wchodząc na boisko w 79. minucie meczu przeciwko Rakowowi Częstochowa.
Jego talent został również dostrzeżony na szczeblu reprezentacyjnym – w listopadzie 2024 roku otrzymał powołanie do reprezentacji Polski U-17 na towarzyskie mecze z Albanią, w których rozegrał 45minut.

Więcej w poniedziałkowym wydaniu papierowym oraz e-wydaniu Gazety Ostrowieckiej:

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%