Zamknij

Szczypiorniści KSZO wygrali najważniejszy mecz w sezonie

Dariusz Kisiel 19:40, 16.03.2019 Aktualizacja: 16:03, 14.10.2025
Skomentuj

I liga piłki ręcznej. Grupa C. *SPR Radzymin - KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski 27:28 (11:13). 

?php>


?php>

SPR: Zagożdżon 3, Ardyn, Samulak, Troński 6, Marszałek 1, Rybicki, Dybczyński, Brinovec 1, Celiński, Kłoda, Chabior 9, Lewandowski 1, Piechnik 6. Trener: Witold Rzepka.
?php>

Kary: 10 min. Karne: 6/10.

?php>

KSZO: Piatkowski, Baran, Kijewski - Grabowski 4, Bysiak 4, Falasa 4, Cukierski, Kogutowicz, Granat, Pawlik 4, Włoskiewicz 12, Chmielewski 3, Jagiełło 1. Trener: Tomasz Radowiecki.
?php>

Kary: 14 min. Karne: 1/1.

?php>

Sędziowali: Dominik Masternak i Jakub Saluk (obaj Dęblin).

?php>

Czerwona kartka: Bartosz Kogutowicz - 22 min.

?php>

Widzów: 120.

?php>

?php>

W I połowie najpierw utrzymywał się remis i drużyny grały bramkę za bramkę, ale dzięki bardzo dobrej skuteczności rzutowej Sebastiana Włoskiewicza naszej drużynie udało się wypracować trzybramkowe prowadzenie. W tej części gry żałowalismy jednak, że w 22 min. spotkania czerwoną kartkę ujrzał Bartosz Kogutowicz, który został wyeliminowany z gry. W sumie, na przerwę KSZO schodził prowadząc 11:9.
?php>

Po zmianie stron, pomarańczowo-czarni nie odpuszczali gospodarzom ani metra parkietu. W 37 min., po bramce Damiana Falasy, prowadzili już 19:13. Później prowadzili jeszcze 23:18, ale końcowe minuty, przy dość kontrowersyjnych decyzjach sędziów, były niezwykle nerwowe. W 50 min. KSZO prowadził 25:23, ale dwie minuty później zespół z Radzymina zdołał zdobył kontaktowego gola, a następnie doprowadził do remisu 26:26 i wkrótce objął prowadzenie. Na szczęście podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego w samej końcówce wykazali więcej zimnej krwi i tym samym zanotowali najcenniejsze zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach. Wygrana w Radzyniu oddala bowiem od KSZO widmo spadku z I ligi. 

?php>

(Dariusz Kisiel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

KibicKibic

0 0

Brawo drużyna!!! Gdyby nie sędziowie zwycięstwo byłoby większe

20:29, 16.03.2019
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%