Zamknij

Robert, trzymaj się, jesteśmy z Tobą! Nasz obrońca doznał złamania z przemieszczeniem kości obojczyka!

20:27, 29.05.2021
Skomentuj

W dzisiejszym meczu w Sandomierzu z Wisłą Robert Majewski był bohaterem naszego zespołu, który w 44 min. celną główką zapewnił nam trzy punkty.
?php>

Niestety, w 58 min. doznał kontuzji. Po starciu z Zawiślakiem upadł na murawę i długo się nie podnosił. W końcu został odwieziony do szpitala z podejrzeniem urazu barku. Jak wykazało badanie, nasz obrońca ma złamaną z przemieszczeniem kość obojczyka. Dla Roberta sezon więc zakończył się przedwcześnie. To był zresztą dla niego wyjątkowo pechowy sezon. Przypomnijmy, że stoper KSZO doznał zimą urazu kości policzkowej i w pierwszych meczach wiosennych grał w specjalnej masce.
?php>

Robertowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

?php>

(Dariusz Kisiel)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%