Fotorelacje

Zamknij
18:13, 21.05.2024

Prawie 400 osób wzięło udział w inaugurującej „XII MosirGutwinRun 2024 – Maraton i Półmaraton na raty” 1. rundzie, która w niedzielę odbyła się w Ośrodku Wypoczynkowym Gutwin w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tradycyjnie rywalizowano w biegach na dystansie ok. 10 i 5km, marszu Nordic Walking oraz biegach dla najmłodszych (od 100 do 1000m). Nie zawiedli broniący tytułów Super GutWinnera faworyci Sylwester Lepiarz i Dominika Łukasiewicz, którzy pewnie wygrali pierwsze tegoroczne ściganie na Gutwinie.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Studio Tańca i Rozwoju Ruchowego 3 YOUR MIND
zobacz fotorelację
Wioska Pszczelarska „Miodosfera” w Pętkowicach
zobacz fotorelację
Gala Stypendiów Starosty Ostrowieckiego
zobacz fotorelację
82. rocznica śmierci mjr. Jan Piwnika „Ponurego”
zobacz fotorelację
III Memoriał im. Marka Góry i Janusza Batugowskiego
zobacz fotorelację
Mistrzostwa Polski Młodzików U-13 w Piłce Wodnej
zobacz fotorelację
Noc Świętojańska w Ostrowcu
zobacz fotorelację
Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne w Bodzechowie
zobacz fotorelację
80-lecie KGW „Szewnianki”
zobacz fotorelację
XXXV Gala Plebiscytu "Uczeń Roku" 2025/2026
zobacz fotorelację

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz