Fotorelacje

Zamknij
09:43, 15.12.2024

Na ostrowieckim ringu odbyły się Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Boksie, a w ich ramach 29. Turniej Bokserski imienia Bronisława Kubickiego. Już w sobotnich walkach pięściarze KSZO zdobyli medale. 

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Sesja absolutoryjna w gminie Waśniów
zobacz fotorelację
Studio Tańca i Rozwoju Ruchowego 3 YOUR MIND
zobacz fotorelację
Wioska Pszczelarska „Miodosfera” w Pętkowicach
zobacz fotorelację
Gala Stypendiów Starosty Ostrowieckiego
zobacz fotorelację
82. rocznica śmierci mjr. Jan Piwnika „Ponurego”
zobacz fotorelację
III Memoriał im. Marka Góry i Janusza Batugowskiego
zobacz fotorelację
Mistrzostwa Polski Młodzików U-13 w Piłce Wodnej
zobacz fotorelację
Noc Świętojańska w Ostrowcu
zobacz fotorelację
Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne w Bodzechowie
zobacz fotorelację
80-lecie KGW „Szewnianki”
zobacz fotorelację

Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz