Bogaty w atrakcje zarówno dla najmłodszych, nieco starszych oraz dorosłych był sobotni festyn rodzinny inaugurujący działalność centrum sportowo- rekreacyjnego oraz świetlicy w Sudole, gmina Bodzechów. Oficjalnego otwarcia kompleksu dokonał wójt gminy Bodzechów Jerzy Murzyn wraz z wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Ostrowieckiego, sekretarz gminy Bodzechów Małgorzatą Sobieraj. Symboliczną wstęgę, na prośbę wójta przecięła 5-letnia Julka mieszkanka Sudołu w asyście taty radnego Łukasza Gruszczyka. Podziękowania za wybudowanie wspaniałego miejsca w imieniu mieszkańców Sudołu złożyła sołtys Monika Woźniak. Warto dodać, że w świetlicy już swoją siedzibę znalazło dopiero co powstałe w Sudole Koło Gospodyń Wiejskich „Aktywny Sudół”. Zaś podczas festynu nie zabrakło zawodów i konkurencji sportowych, które poprowadzili Tomasz Szwagierczak i Rafał Lasocki. Był również poczęstunek i pokaz strażacki. Na najmłodszych czekały dmuchańce oraz zabawy z animatorem.
9-letni Alexander uratował życie chłopca
Ma zadatki na dobrego ratowika
Tyranro
15:49, 2025-07-10
Paszporty wróciły do Ostrowca!
Mnie osobiście pasuje to, że mogę sobie złożyć wniosek o paszport we własnym miasteczku i nie muszę pielgrzymować do kieleckiej nędzy. Jak na razie nikt nie pomyślał nad wdrożeniem kalendarza podobnego do funkcjonującego w kieleckim UW. A szkoda. Drugą rzeczą za którą mogę pochwalić "włodarzy" jest umożliwienie zdawania prawa jazdy w Ostrowcu. No i PSZOK.
Moj nick
14:49, 2025-07-10
Paszporty wróciły do Ostrowca!
Ależ osiągnięcie , należy się premia dla pomysłodawców 🙂 Stworzyli kolejne , zbędne , miejsca pracy... Są kraje gdzie wszelkie formalności związane z dokumentami tożsamości można załatwić wysyłając formularze pocztą lub internetowo. Tanio, szybko i bez zbędnych wizyt w urzędach. 🤠 Jestem ciekaw ilu mieszkańców Ostrowca pracuje w urzędach i spòłkach zależnych od miasta i powiatu - nigdzie nie można znaleźć konkretnych danych statystycznych.
SlyUK
12:53, 2025-07-10
Czy po latach zaniedbań DK9 bęzie wyremontowana?
Dopóki sprawami Ostrowca będą zarządzać Kielce dopóty będziemy traktowani po macoszemu według wieloletniej zasady " a co tam Łostrowiec" - chyba nie trzeba przytaczać tu przykładów z okresu powojennego bo zawsze byliśmy i jesteśmy dymani przez władze tego "województwa"
memor
12:10, 2025-07-10
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz