Zamknij

„Noc Świętojańska”

10:41, 07.07.2025 Aktualizacja: 10:43, 07.07.2025
Skomentuj

W sobotę, 28 czerwca, na Skarbce odbyła się wyjątkowa Noc Świętojańska, zorganizowana przez Wójta Gminy Bałtów, Gminną Bibliotekę Publiczną w Bałtowie oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Skarbczanie”.

W programie nie zabrakło atrakcji – publiczność mogła podziwiać występy zespołów ludowych Bałtowianie i Biesiada pod kierunkiem pana Pawła Cieślika, rozbawić się przy humorystycznym skeczu „Serce w rozterce” w wykonaniu pań z Klubu Senior+ w Okole, a także wzruszyć się przy międzypokoleniowym występie uczniów PSP im. Legionów Polskich i seniorów z Klubu Senior+ pod kierunkiem pana Pawła Grabskiego.

Po części artystycznej barwny korowód z wiankami wyruszył nad rzekę, gdzie przy wspólnym śpiewie uczestnicy puszczali wianki na wodę. Wieczór zakończyła zabawa taneczna przy muzyce zespołu folkowego „Szybkie chłopy”.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%