Z udziałem parlamentarzystów Agaty Wojtyszek, Andrzeja Kryja, burmistrz Ćmielowa Joanny Suski, przewodniczącego Rady Powiatu Ostrowieckiego Mariusza Pasternaka, przewodniczącej rady miejskiej w Ćmielowie Krystyny Zdonek, radnego powiatowego Mirosława Rogozińskiego, radnej miejskiej Eweliny Cieślikowskiej oraz niezwykle zaangażowanego w stworzenie wyjątkowego miejsca sołtysa i zarazem radnego Piotra Paszyńskiego, została otworzona nowa świetlica w Piaskach Brzóstowskich.
?php>Warto w tym miejscu przypomnieć, że projekt na budowę świetlicy w Piaskach Brzóstowskich został pokryty z pieniędzy sołeckich. Już sama budowa została sfinansowana dzięki dotacji rządowej. Podczas oficjalnego otwarcia budynku nie zabrakło wzajemnych podziękowań, tortu z babeczek, prezentów od zaproszonych gości oraz barwnego występu dzieci. Budynek poświęcił ks. Paweł Marek. Klucze do świetlicy w Piaskach Brzóstowskich przy licznie zebranych mieszkańcach otrzymali z rąk burmistrz, radna Ewelina Cieślikowska i radny Piotr Paszyński.
?php>Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Śledztwo przeciwko byłemu prezydentowi w toku
Ja tylko staram sie pokazać, że tym miastem zawsze rządzili czerwoni i ARBUZY z ZSL u.Przecież to KLUB WESOLEGO SZAMPANA i ...POSADEK. Najgorsze jest to ,ze w takich wielkich metropoliach jak Ostrowiec ta władza jest przekazywana po linii partii z dziada....na wnuka. Chyba nie zaprzeczysz ze prawie każdy w tym mieście, w mniejszym lub większym stopniu zna KOGOŚ,który mu COŚ a on potem tem komuś tez COŚ. Zresztą jak w takim mieście jak KRAKÓW idą wały i posady to co sie dziwić w mniejszych ośrodkach. Pozdrawiam bez kolorów partyjnych, tych zdrowo myślących w tym mieście.
PUSTY DZBAN
14:56, 2026-02-25
Śledztwo przeciwko byłemu prezydentowi w toku
Nie Pusty Dzbanie, on jest od tych samych co teraz „rządzą”. Za wrednych pisiorow postawiono mu zarzuty a wredna jakże koalicja kontynuuje te paskudne polityczne gierki. To były jakieś tam prywatne sprawy pana prezydenta czy tam gra polityczna. Ale jak widać żadna z tych linii obrony nie przeszła, chociaż ludzie zagłosowali za kontynuacją „złotej ery”. Paradoks, głupota, żenada? Ciężko wyczuć
Dycha starczy
13:33, 2026-02-25
Śledztwo przeciwko byłemu prezydentowi w toku
Zaraz ,zaraz a to on nie byl od pisiorow? Jest tu taki jeden ,który mówi ze to wszystko pisiory zrobiły....ZATROSKANY,, zostałeś wywołany do tablicy.🤣🤣🤣
PUSTY DZBAN
12:17, 2026-02-25
Zielone światło dla przedłużenia Chrzanowskiego
Prosto przez ....cmentarz
PUSTY DZBAN
11:30, 2026-02-25