Zamknij

Dodaj komentarz

Gmina Waśniów dla Niepodległej!

Anna Mroczek Anna Mroczek 08:40, 17.11.2025 Aktualizacja: 08:44, 17.11.2025
Skomentuj Gmina Waśniów dla Niepodległej!

Uroczyście obchodzona była 107. rocznica Odzyskania Niepodległości w gminie Waśniów.  W godzinach porannych wójt gminy Krzysztof Gajewski, sekretarz gminy Joanna Zajączkowska, przewodniczący Rady Gminy Mirosław Chamera oraz przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych, oddali hołd uczestnikom walk o wolność Ojczyzny, składając wiązanki i znicze na mogiłach bohaterów, na cmentarzu parafialnym w Waśniowie. Uczestnicy – radni Rady Gminy, członkowie organizacji i stowarzyszeń, delegacje wraz  z pocztami sztandarowymi OSP  z terenu gminy, przeszli do kościoła pw. św. Piotra i Pawła, gdzie odbyła się Msza św. w intencji Ojczyzny, która odprawił proboszcz parafii ksiądz dziekan Ryszard Konecki. Po nabożeństwie uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Waśniowie zaprezentowali montaż słowno muzyczny dla Niepodległej, tworząc wyjątkowa atmosferę wspólnego świętowania.

-Była to piękna lekcja historii, którą przedstawiły dzieci z PSP w Waśniowie, prezentując przygotowane pod okiem nauczycieli i rodziców biało – czerwone przedstawienie. Talent i serce włożone w to wydarzenia, stworzyły wyjątkową atmosferę wspólnego świętowania. Państwa obecność, zaangażowanie i radosne świętowanie były wyrazem naszej wspólnej dumy i patriotyzmu. Cieszę się, że mogliśmy wspólnie świętować Odzyskanie Niepodległości, oddając hołd bohaterom minionych pokoleń. Serdecznie dziękuję Wszystkim uczestnikom gminnych uroczystości Narodowego Święta Niepodległości – mówił Krzysztof Gajewski,  wójt gminy Waśniów.             

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Ostrowiec ogłasza przetarg na System Roweru Miejskiego

W serwisie Youtube możemy znaleźć użytkownika "Wstał Sprzed Kompa" i jego film o stacjach obsługi rowerów kręcony właśnie w naszym miasteczku. Szanownym polecam komentarze pod jego filmem. Ponieważ "zabezpięczeniem antyhakerskie" tego pseudo portalu nie pozwala przeklejać linków, a mnie się nie chce bawić w modyfikacje, opiszę w skrócie o co chodzi: kolega zapytał tutejszych urzędasów ile wydali i skąd kupili te nieszczęsne stodoły rowerowe. Otrzymał odpowiedź, że łony nie wiedzom, nie testowały, wzięły z tego miejsca co inne urzędowe matoły i w ogóle to dobry pan producent zapewnia, że to wszystko działa, narzędzia działają, no i po co się czepiać :) Oczywiście kwoty którą podatnik spłaci per sztuka nie podano. Osobiście zgadzam się w 100% z autorem filmu w kwestii narzędzi zainstalowanych na tych stacjach. Mocno przepłacona sztuka dla sztuki. Podobnie będzie w przypadku zakupu elektrycznego roweru.

Janusz Betonu

18:05, 2026-03-10

Do Skarżyska–Kamiennej w pierwszej połowie 2026

To jest granda w biały dzień ,zero

Mazak

14:56, 2026-03-10

Krajowy Fundusz Szkoleniowy – nowe przepisy

Całe te fundusze fo aktywizacji pracy to jedna wielka ściema,żeby kto miał siedzieć przy biurkach i *%#)!& w stołki.

PUSTY DZBAN

09:36, 2026-03-10

Gmina Bodzechów kolejny rok bez kredytu

ul. Romanowska w Chmielowie (7 gospodarstw) nie ma wodociągu, kto by tam marzył o kanalizacji lub oświetleniu ulicznym.

Michał

18:34, 2026-03-09

0%