Obchodzony Dzień Pracownika Socjalnego był doskonałą okazją do podziękowań i życzeń, które były dedykowane Wszystkim Pracownikom Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Waśniowie. Tradycyjnie wójt gminy Krzysztof Gajewski , a także sekretarz gminy Joanna Zajączkowska i skarbnik Bogumiłą Bugaj, dziękowali za profesjonalizm i trud codziennej, niełatwej pracy na rzecz drugiego człowieka, który potrzebuje wsparcia. Podziękowania odebrała także Janina Kamińska, która od wielu lat kieruje Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Waśniowie, budując dobrą atmosferę w zespole, co pozwala na skuteczną realizację wielu działań i inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności, w tym realizację projektów kierowanych do mieszkańców gminy. Oprócz ciepłych słów, nie zabrakło też kwiatów, które otrzymali pracownicy socjalni, jako symboliczny wyraz uznania i wdzięczności dla ich ofiarnej pracy, która nierzadko zmienia czyjś świat na lepsze.
Krzysztof Gajewski wójt gminy Waśniów: Serdecznie dziękuję wszystkim Pracownikom Socjalnym za codzienną i niełatwą pracę, za zaangażowanie i wrażliwość w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi, który potrzebuje wsparcia. Dziękuję też za dawanie nadziei często tam, gdzie jej brakuje. Niech nie zabraknie Wam siły i wytrwałości, a każdy dzień niesie ze sobą uśmiech i poczucie, że to co robicie ma wielkie znaczenie. Życzę Wam zdrowia, realizacji wytyczonych celów zarówno tych w życiu zawodowym, jak i osobistym. Wszystkiego, co przynosi dobro, radość i spełnienie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wojskowa przysięga WOT na płycie ostrowieckiego Rynku
“Wojsko”
noworoczny
16:11, 2026-02-02
Dawny budynek TP S.A. został sprzedany
ZATROSKANY,czy ktokolwiek coś w artykule napisał, że coś komuś się nie podoba? Ty naprawdę jesteś już nawiedzony.
PUSTY DZBAN
20:28, 2026-02-01
Dawny budynek TP S.A. został sprzedany
ZATROSKANEGO to chyba stary Maciar ze starym Kaczorem zgwałcili. Wszędzie widzi pisiorów.....Przedawkowałeś TWN i SOK Z BURAKA.Ci ze stajni QNIA ROMANA przynajmniej maja kasę a ty????🤣
PUSTY DZBAN
20:14, 2026-02-01
Dawny budynek TP S.A. został sprzedany
etam
Zatroskany , puknij
16:34, 2026-01-30