W miniony weekend na Pływalni Rawszczyzna w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano Turniej Finałowy Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików U-13 w Piłce Wodnej. O medale i tytuł najlepszej drużyny w kraju rywalizowało sześć zespołów: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Szkoła Gortata Waterpolo Poznań, Alfa Gorzów Wielkopolski, WTS Polonia Bytom, Arkonia Waterpolo Szczecin oraz UKS Neptun Uniwersytet Łódzki.