Koszulki klubowe piłkarskie

Jesteś fanem futbolu, motosportu? Masz swoje ulubione kluby piłkarskie, teamy Formuły 1? Zbierasz klubowe i teamowe gadżety? Identyfikujesz się ze znanymi sportowcami?

 Międzynarodowy sklep fan-store.pl ubierze Cię i wyposaży we wszystko to, o czym marzy każdy kibic piłki nożnej i motosportu.

Nam nie jest obojętne to, że przeżywasz sportowe emocje w kapciach przed telewizorem i w tym wyjątkowym dniu meczu chcesz założyć koszulkę Barcelony, Manchesteru United, czy Realu Madryt, popijając kawę lub herbatę z kolekcjonerskiego kubka z logo swej drużyny. Nie jest nam obojętne także to, że wybierasz się na stadion lub tor wyścigowy, by osobiście dopingować swój zespół i przy okazji chcesz się pochwalić przed kolegami i koleżankami koszulką, czapeczką, której jeszcze oni nie posiadają. Nie jest na to obojętne, bez względu na to, czy jesteś bobasem, czy też nobliwy wiekiem, bo dla każdego mamy odpowiednią ofertą. Tak, jak dla Was, tak i dla nas liczy się tylko Sport i Fun.

Mamy dla Ciebie koszulki piłkarskie, bluzy, szaliki, akcesoria piłkarskie i gadżety najlepszych europejskich klubów angielskich, hiszpańskich, włoskich i niemieckich, a także największych stajni Formuły 1. Czeka na Ciebie chociażby taka sama koszulka, w której Robert Lewandowski gra w Bayernie Monachium, Maciej Szczęsny strzeże bramki w AS Roma, a Łukasz Piszczek z Borussi Dortmund powstrzymuje ataki najlepszych napastników Bundesligi.

Nie uwierzysz, ale codziennie rano może Cię budzić nawet elegancki zegar z logo ukochanej drużyny, a w góry lub do szkoły możesz się spakować w funkcjonalny plecak z herbem klubu. Może też nie uwierzysz, ale każdy swój ważny podpis życiowy możesz złożyć eleganckim piórem, a o terminach meczów może Ci przypominać elegancki brelok do kluczy lub etui Twojego smartfona ze znakiem klubu.

Jeśli jesteś ciekaw, co jeszcze jesteśmy w stanie Ci zaoferować, pisz na adres: sklep@fan-store.pl lub telefonuj pod nr +48 882 742 212 (od 9 do 17). Żaden z Kibiców, jak w słowach hymnu FC Liverpool, nie pozostanie sam!

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *