W święta na drogach zginęły trzy osoby

Nie żyje
Poszukiwana przez policję mieszkanka gminy Ożarów nie żyje. Zwłoki 87-letniej kobiety, którą poszukiwano przez kilka dni, znaleziono w Wigilię na polu w gminie Rzeczyca Mokra.
Wszyscy w szpitalu
W dniu 26 grudnia 2016 r., o godz. 00.37, w miejscowości Prusy, 32-letnia kierująca pojazdem marki Opel Vectra na łuku drogi wpadła w poślizg, straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do przydrożnego rowu. Kobieta podróżowała wspólnie z 34-letnim mężczyzną oraz 6-letnią dziewczynką. Wszyscy trafili do szpitala.
Tragedia w Jałowęsach
W dniu 26 grudnia 2016 r., o godz. 22.09, w Jałowęsach, 36-letni kierujący samochodem marki BMW, potrącił dwóch mężczyzn w wieku 44 i 46 lat.
-Piesi przechodzili przez jezdnię poza obszarem zabudowanym i ponieśli śmierć -mówi oficer prasowy KPP w Opatowie, Grzegorz Rusak. Starszy z mężczyzn zginął na miejscu, a młodszy w stanie ciężkim przewieziony został do szpitala, gdzie zmarł. Kierujący pojazdem był trzeźwy. W tym zdarzeniu został ranny i trafił do szpitala.

10 wypadków
W czasie Świąt Bożego Narodzenia na szlakach komunikacyjnych województwa  świętokrzyskiego prowadzona była policyjna akcja ?Bezpieczny Weekend ? Boże Narodzenia 2016?. Nad bezpieczeństwem wszystkich użytkowników ruchu drogowego czuwało blisko 1.800 policjantów. Doszło do 10 wypadków, w których rannych zostało 13, a życie straciło 3 osoby. W trakcie podejmowanych kontroli mundurowi ujawnili 32 kierujących pojazdami, będących pod wpływem alkoholu. Policjanci ujawnili również 40 pieszych, którzy zapomnieli o obowiązku używania elementów odblaskowych.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “W święta na drogach zginęły trzy osoby

  • 30/12/2016 at 15:41
    Permalink

    Strasznie trudno mi zrozumieć ludzi, którzy jeżdżą samochodem po pijaku… . A ostatnio czytałem, że w którymś mieście nawet kierowca komunikacji miejskiej jeździł po mieście autobusem, a w przerwach pił… porażka :(.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *