Oldboje KSZO na mistrzostwach Polski

W miniony weekend w Zawierciu rozgrywano z udziałem KSZO piłkarskie Mistrzostwa Polski Oldbojów.
W zawodach wzięło  udział 22 zespołów z całego kraju. KSZO trafił do grupy eliminacyjnej D. W pierwszym meczu pokonał 4:2 Polonię Limerick. W
drugim uległ 3:4 Oldboy?s Olsztyn, tracąc bramkę na dwie sekundy przed zakończeniem spotkania. W trzecim zremisował 3:3 z Cracovią Kraków, a w czwartym rozgromił RKS Radomsko 9:1. Niestety, ostrowczanie po dwóch zwycięstwach, remisie i porażce zajęli trzecie miejsce w grupie i nie awansowali do gier finałowych. Awans uzyskały zespoły z Olsztyna i Krakowa.
Nasz zespół w Zawierciu zagrał zdecydowanie lepiej, niż przed rokiem. Kto wie, czy gdyby nie stracona bramka w ostatnich sekundach meczu w olsztynianami, nasza drużyna nie powalczyłaby o znacznie lepszy wynik w zawodach. Turniej mistrzowski oldbojów miał mocną obsadę. Gwiazdą zawodów był Jerzy Dudek, który grał w barwach Concordii Knurów. W barwach Polonii Warszawa zagrał Igor Gołaszewski, w Cracovii Robert Dąbrowski, w Zagłębiu Sosnowiec Ryszard Czerwiec, a w Pogoni Szczecin Edi Andreadina, Grzegorz Matlak, Maciej Stolarczyk oraz Bartosz Ława.

Zawody wygrali piłkarze Gwarka Zabrze, którzy w finale po rzutach karnych pokonali zeszłorocznego mistrza polski ? Pogoń Szczecin. Trzecia była Cracovia Kraków ? nasz grupowy przeciwnik.
OLD BOYS KSZO na turnieju w Zawierciu wystąpił w składzie: Marcin Wróbel, Tomasz Dymanowski, Grzegorz Klepacz, Tomasz Marynowski, Radosław Kardas, Dariusz Pietrasiak, Rafał Barański, Łukasz Kotwa, Mirosław Rubinkiewicz, Krzysztof Pietrala.
Naszych odbojów wsparły firmy: ?PUBLIMA? ? Marek Kosowski , ?SCORPION? ? Andrzej Kobylański, Paweł Delegiewicz, ?KALBUD? ? Paweł Kalita, ?LOMBI? ? Dariusz Ogłaza.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *