Musi być męska rozmowa! Szczypiorniści KSZO przegrywają kolejny mecz!

*KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski – VIVE II Tauron Kielce 17:21 (6:13).


KSZO: Piątkowski, Szewczyk – Kożeniewski 3, Jeżyna 2, Król 3, Czuwara, Goliszewski, Ananasjev 2, Kamil Kieloch 2, Kwiatkowski 4, Antolak, Rutkowski 1. Trener: Tomasz Radowiecki.
Kary: 10 min.. Karne: 3/3.
VIVE II: Markowski – Telka 2, Bulski 1, Vujović 9, Kogutowicz 1, Grabowski 4, Siedlarz 1, Bis 3. Trener: Rafał Bernacki.
Kary: 6 min.. Karne: 4/6.
Piłkarze ręczni KSZO fatalnie rozpoczęli rundę rewanżową w pierwszoligowych rozgrywkach grupy B. Przed tygodniem wysoko przegrali z zamykającym tabelę Olimpem Grodków, a w sobotę ulegli na własnym terenie w derbach województwa świętokrzyskiego rezerwom VIVE. Przypomnijmy, że jesienią po meczach z tymi zespołami nasz zespół był liderem!
Początek meczu z kielczanami był wyrównany, a pierwszoplanowymi postaciami w obu zespołach byli bramkarze. Niestety, wyjątkowa niemoc strzelecka naszej drużyny spowodowała, że kielecka młodzież objęła wysokie prowadzenie, które, jak się później okazało, KSZO już do końcowej syreny nie potrafił odrobić. Ciekawe jest to, że między 11, a 17 i 25, a 30 minutą podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego nie zdobyli ani jednej bramki!
Po zmianie stron, kielczanie długo utrzymywali wysoką przewagę. Co prawda w końcówce KSZO, który zdecydował się na indywidualne krycie Vujovicia i w którego szeregach pokazał się Kamil Kieloch, odrobił straty do czterech bramek różnicy i miał szansę na zbliżenie się do VIVE II, ale znów zabrakło i skuteczności i zimnych głów, by pogoń za wynikiem się udała. Na dodatek kontuzji nabawił się Maciej Jeżyna.
Za tydzień KSZO gra mecz wyjazdowy z ekipą ASPR Zawadzkie. Zanim jednak nasi szczypiorniści wyjadą na to spotkanie czeka ich solidny trening i – jak podkreśla trener Tomasz Radowiecki – męska rozmowa na temat zaangażowania w grze.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Musi być męska rozmowa! Szczypiorniści KSZO przegrywają kolejny mecz!

 • 11/02/2017 at 20:50
  Permalink

  powinni bardziej doswiadczonego trenera zatrudnic, oj bedzie chyba spadek skoro przegrywamy z outsiderem i slabymi rezerwami z kielc

  Reply
  • 12/02/2017 at 23:29
   Permalink

   Grodków wcale taki słaby nie jest – zobacz co ugrali w tej kolejce. Rezerwy VIVE miały za to Vujovica – gość naprawdę świetny i w obronie i ataku… Dajmy im spokój jeszcze na 2 kolejki a potem niech góra myśli co dalej…

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *