Pięć złotych medali dla KSZO na pięściarskich mistrzostwach okręgu!

W sobotę i niedzielę na ringu Rushha w Kielcach rozgrywano pięściarskie mistrzostwa okręgu. Startowało w nich 76 zawodników z 7 klubów. Walki stały na dobrym poziomie, ale nie mogło być inaczej skoro rywalizowały dwa kluby z pierwszej dziesiątki najlepszych w Polsce. Oczywiście, mowa o Rushhu i KSZO. O laury zmagali się również zawodnicy Staru Starachowice, Boksu Ożarów, Skalnika Wiśniówka, Soma-Gym Sportowego Klubu Kickboxing Kielce i Fighter Kielce.
W tym roku KSZO wywalczył pięć tytułów. W klasyfikacji drużynowej ostrowiecki klub uplasował się na drugim miejscu, tuż za kieleckim Rushhem, a przed Ringiem Busko.
Po złote medale sięgnęli: kadetka Natalia Wrzesień (63 kg), juniorzy Angelika Strzelecka, Albert Orzeł (60 kg), Wiktor Rotmanśki (81 kg) oraz senior Andrzej Kołton (91 kg).
Z wyników walk zadowolony jest Łukasz Dybiec, wiceprezes KSZO ds. boksu, tym bardziej że w zawodach nie mogło wystąpić wielu zawodników, m.in. Damian Falecki, któremu z soboty na niedzielę urodziła się córeczka oraz kontuzjowani Patryk Hedhili i Rudolf Pająk. Rośnie nam jednak kolejna fala uzdolnionych zawodników, którzy potrafią już osiągać sukcesy.  

DSC_3251

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *