BMW bez nawigacji, opel bez młota

W nocy z 2 na 3 kwietnia, w Ostrowcu Świętokrzyskim na jednym z parkingów osiedlowych, nieznany sprawca włamał się do samochodu marki BMW. Skradł: nawigację samochodową, okulary przeciwsłoneczne oraz brelok. 40-letnia właścicielka auta straciła w sumie mienie o wartości ok. 750 zł.

Z kolei w dniu 3 kwietnia, także w Ostrowcu Świętokrzyskim, nieznany sprawca obrabował niezamkniętego dostawczego opla. Pojazd był zaparkowany na prywatnej posesji. Jego 44-letni właściciel stracił elektronarzędzia: wiertarko -wkrętarki, młoto -wiertarki, szlifierkę kątową, wyrzynarki oraz skrzynkę z narzędziami. Łączne straty wyniosły ok. 6.000 zł.

-Nie pozostawiajmy w autach żadnych cennych przedmiotów posesji ?mówi oficer prasowy KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim, komisarz Ewa Libuda. Wiadomo ? okazja czyni złodzieja. Poza tym nawet na chwilę nie odchodźmy od pojazdu, jeśli nie wcześniej zamknęliśmy drzwi i okien. Tego typu nonszalancja może nas drogo kosztować, bo również ubezpieczyciele mogą odmówić wypłaty odszkodowania za poniesione straty.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *