Andrzej Wiśniewski nowym trenerem piłkarzy KSZO

Zarząd KP KSZO 1929 zwolnił Dariusza Pietrasiaka z funkcji trenera trzeciligowej jedenastki. Nowym szkoleniowcem został 61-letni Andrzej Wiśniewski, pracujący już w ostrowieckim klubie od stycznia do września 2008 roku.
To były szkoleniowiec pierwszoligowej Wisły Płock oraz drugo i trzecioligowych klubów, m.in. Jezioraka Iława i Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Pełnił także funkcję asystenta trenera Dariusza Wdowczyka, pierwszego trenera i dyrektora sportowego w warszawskiej Polonii. Przez krótki czas był trenerem reprezentacji Palestyny. W pracy w KSZO będzie mu pomagał na stanowisku asystenta Krystian Kanarski.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Andrzej Wiśniewski nowym trenerem piłkarzy KSZO

 • 06/04/2017 at 16:34
  Permalink

  Tego sie można było spodziewać. Brawo Maciek. Tylko jedno ale. Czy my musimy miec trenerów ktorzy mieli stycznosć czy wspolpracowali z korupterami ? ( asystent trenera Dariusza Wdowczyka)
  Pamietam doskonale pana Wisniewskiego jak wtedy prowadział KSZO. Czas był niełatwy. Zawirowania odnosnie prezesury scheda po Stasiaku z prezesurą Krawca S. wziętą przez Grombkę który to zatrudnił pana Wisniewskiego i zaraz potem prezesura Janusza Jojko (luty 2008) a nastepnie Konsorcjum dupo-cjum WEGE na czele z Kapką i to on zwolnił go na Janusza Jojko a potem Wojnę.
  Miał przekichane bo Kapka i poplecznicy nieczyste mieli zamiary (handelek zawodnikami).
  Prowadził takich zawodników jak: Dymanowski, Zelazowski, Kanarski, Kardas, Frańczak, Matuszczak, Sobczyński,Kosciukiewicz.Dziewulski, Jaskólski,Wożniak, Szymoniak . Wprowadził do składu Kwapisza Stachurskiego, Personę, Budniaka.
  Zajął z druzyną 6 miejsce III ligi grupy IV.

  Zyczę powodzenia.
  PS. Kanarski to chyba za zasługi jest pomagaczem.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *