Andrzej Wiśniewski nowym trenerem piłkarzy KSZO

Zarząd KP KSZO 1929 zwolnił Dariusza Pietrasiaka z funkcji trenera trzeciligowej jedenastki. Nowym szkoleniowcem został 61-letni Andrzej Wiśniewski, pracujący już w ostrowieckim klubie od stycznia do września 2008 roku.
To były szkoleniowiec pierwszoligowej Wisły Płock oraz drugo i trzecioligowych klubów, m.in. Jezioraka Iława i Drwęca Nowe Miasto Lubawskie. Pełnił także funkcję asystenta trenera Dariusza Wdowczyka, pierwszego trenera i dyrektora sportowego w warszawskiej Polonii. Przez krótki czas był trenerem reprezentacji Palestyny. W pracy w KSZO będzie mu pomagał na stanowisku asystenta Krystian Kanarski.

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Andrzej Wiśniewski nowym trenerem piłkarzy KSZO

 • 6 kwietnia 2017 at 16:34
  Permalink

  Tego sie można było spodziewać. Brawo Maciek. Tylko jedno ale. Czy my musimy miec trenerów ktorzy mieli stycznosć czy wspolpracowali z korupterami ? ( asystent trenera Dariusza Wdowczyka)
  Pamietam doskonale pana Wisniewskiego jak wtedy prowadział KSZO. Czas był niełatwy. Zawirowania odnosnie prezesury scheda po Stasiaku z prezesurą Krawca S. wziętą przez Grombkę który to zatrudnił pana Wisniewskiego i zaraz potem prezesura Janusza Jojko (luty 2008) a nastepnie Konsorcjum dupo-cjum WEGE na czele z Kapką i to on zwolnił go na Janusza Jojko a potem Wojnę.
  Miał przekichane bo Kapka i poplecznicy nieczyste mieli zamiary (handelek zawodnikami).
  Prowadził takich zawodników jak: Dymanowski, Zelazowski, Kanarski, Kardas, Frańczak, Matuszczak, Sobczyński,Kosciukiewicz.Dziewulski, Jaskólski,Wożniak, Szymoniak . Wprowadził do składu Kwapisza Stachurskiego, Personę, Budniaka.
  Zajął z druzyną 6 miejsce III ligi grupy IV.

  Zyczę powodzenia.
  PS. Kanarski to chyba za zasługi jest pomagaczem.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *