Zapraszamy na „Sportowy Ostrowiec”

W kolejnym odcinku Magazynu ?Sportowy Ostrowiec? wystąpią wiceprezes KSZO ds. piłki ręcznej i bramkarz pierwszoligowej drużyny Ostrowieckich Wojowników Karol Szewczyk oraz trener, Tomasz Radowiecki.
DSC_7052Materiał będzie dostępny w sieci kablowej LTVK Krzemionki oraz na kanałach youtube, profilach facebookowych i stronach internetowych Gazety Ostrowieckiej już w najbliższy piątek, 14 kwietnia o godz. 16.
Goście Magazynu opowiedzą Dariuszowi Kisielowi i Tomaszowi Frąkowi o początkach swojej przygody z handballem, odsłonią kulisy przygotowań do decydującej odsłony w walce o zachowanie pierwszoligowego bytu dla KSZO, a także odpowiedzą na pytania, związane z funkcjonowaniem klubu i planami na przyszłość. Oczywiście, nie zabraknie wątków personalnych. Karol Szewczyk i Tomasz Radowiecki rozpoczynali grę w piłkę ręczną jako uczniowie byłej PSP Nr 2. Później byli zawodnikami UMKS Ostrowia i KSZO. W 40 rocznicę powołania do życia sekcji piłki ręcznej reaktywowali drużynę drugoligową, a po pięciu latach awansowali z nią do I ligi. Obaj obecnie ją prowadzą, a szczypiorniak stał się ich sposobem na życie.
Chcąc się dowiedzieć, czy w nowym sezonie w naszym zespole nadal będzie pracował trener Mariusz Jurasik, czy Odlewnia Ostrowiec nadal będzie wspierała nasz klub i jak wyglądało będzie szkolenie młodych adeptów szczypiorniaka, po prostu kibice muszą obejrzeć ten materiał.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *