Wielka Rodzinna Majówka w Bałtowie

Majówka w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym rozpocznie się już w kwietniu. Od 29 kwietnia do 3 maja na gości JuraParku, prócz stałej oferty, czekać będą liczne dodatkowe atrakcje. Ideą przewodnią jest ćwiczenie i to zarówno ciała jak i ducha.
Ponieważ sprawdzonym rodzinnym sposobem miłego spędzania czasu są gry i zabawy ? zarówno sprawnościowe, jak i umysłowe ? takich na pewno nie zabraknie. Nie chodzi przy tym o rywalizację ? wygrywają wszyscy, każdy uczestnik coś w sobie poprawi.

SONY DSC
Odwiedzający obiekt podczas Wielkiej Majówki będą mogli złapać kota w worku, pokazać, jak skoczna, szybka i silna jest rodzina, będą mogli stać się lepszym łucznikiem od Robina z Locksley, wybudować niezwykłą wieżę z maxi klocków, a przede wszystkim zagrać w kości (naprawdę!) z dinozaurem.
W magiczny świat iluzji przenieść się pomogą artyści cyrkowi z Ukrainy, którzy nie tylko rozbawią do łez, ale udowodnią też, że psy znają podstawowe działania arytmetyczne. A gdyby tego było mało, do akcji wkroczą bałtowskie Czarownice, które swymi eliksirami, tańcami i zaklęciami potrafią oczarować zarówno dorosłych jak i dzieci.
To wszystko i wiele więcej czekać będzie w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym od 29 kwietnia do 3 maja w godzinach od 10.00 do 19.00. Więcej informacji na www.juraparkbaltow.pl.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *