Czy szczypiorniści KSZO utrzymają się w I lidze? Odpowiedź w sobotę!

O tym, czy nasi szczypiorniści spadną, czy też utrzymają się w I lidze zdecydują sobotnie spotkania ? KSZO w Oławie i Chrzanowa u siebie z VIVE II. Oba zespoły, czyli KSZO i MTS muszą mecze wygrać. Co ciekawe i kuriozalne spotkanie w Oławie rozpoczyna się w najbliższą sobotę o godz. 16, natomiast w Chrzanowie o godz. 18. Nasi rywale będą więc przed meczem wiedzieli, jaki muszą osiągnąć rezultat w potyczce z kielczanami.
Jeśli KSZO wygra, a MTS zremisuje lub przegra, to nadal w Ostrowcu będzie I liga. Zastanawiamy się, czy kielczanie podejmą jednak taką walkę w Chrzanowie.
?Kielczanie mają szansę wygrać w Chrzanowie, ale pytanie, w jakiej są formie fizycznej i psychicznej, skoro teraz zdają maturę. Poza tym, mogą się czuć niekomfortowo na krótkim i z bandami boisku w Chrzanowie ? komentuje trener SPR Tarnów, Ryszard Tabor.
-My do Oławy jedziemy po komplet punktów i będziemy do meczu na pewno dobrze przygotowani, aczkolwiek nie będzie to łatwy mecz i wiele będzie zależało od naszej gry w obronie ? mówi trener KSZO, Tomasz Radowiecki. -Wierzymy razem z Mariuszem Jurasikiem w końcowy sukces. Na pewno zespołowi nie zabraknie motywacji.

Ostrowieccy piłkarze ręczni uczestniczą w rozgrywkach I ligi między innymi dzięki współpracy z Gminą Ostrowiec Świętokrzyski. Udziałowi w centralnych rozgrywkach z pewnością sprzyja doskonała baza sportowa, udostępniana przez gminę na potrzeby treningów i organizowanych meczów. Występy zawodników sekcji piłki ręcznej KSZO są doskonałą wizytówką Ostrowca Świętokrzyskiego jako miasta sportu i rekreacji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *