Wybieramy Miss i Mistera Świętokrzyskiego

Już 11 czerwca w Kieleckim Centrum Kultury w Kielcach odbędzie się finałowa gala, na których dokonany zostanie wybór: Miss Województwa Świętokrzyskiego 2017, Miss Nastolatek Województwa Świętokrzyskiego 2017 oraz Mistera Województwa  Świętokrzyskiego 2017.
missKonkurs Miss Województwa Świętokrzyskiego został zorganizowany po raz pierwszy w 2007 roku przez agencję ?Euro media?, której właścicielem jest Zbigniew Lisowski. Przez wiele lat konkurs nabierał tempa, aż zyskał opinię jednego z najlepszych konkursów regionalnych w Polsce za profesjonalizm i efekty artystyczne. Współtwórcą jest również choreograf Hubert Stachura od lat związany z konkursem. W 2016 roku zmienia nazwę na Miss i Mister Województwa Świętokrzyskiego i od tego momentu finalistki mogą startować nie tylko w Miss Polski ale również: Queen Of Poland, Queen Of The Year, Miss Foto Models Poland, Bursztynowa Miss Lata oraz Princess of the World i Miss Supertalent of the World.
Tegoroczną 11 już galę poprowadzi Conrado Moreno, a wśród wykonawców wystąpi między innymi polska Vanessa Mae ? Karolina Kolina. Scenariusz i reżyserię całości przygotował Zbigniew Lisowski. Zaproszenia dostępne są pod nr tel. 692 250 180 lub na Zachęcamy już dziś do głosowania sms na finalistki i finalistów 2017, które potrwa do 10 czerwca br. do godz. 20.00 ?  koszt  SMS 2,46 zł z VAT.
Na oficjalnej stronie konkursu – miss.kie.pl – znajdują się zasady głosowania.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *