Roksana Oraniec pochodząca z Ćmielowa zdobyła tytuł I Wicemiss Supertalent of the World 2017 podczas wyborów z Korei.?php>
Przypomnijmy, że to nie jej pierwszy, ale największy sukces. Najpierw wystartowała w konkursie Miss Województwa Świętokrzyskiego 2016, organizowanym od wielu lat przez agencję Euro media Zbigniew Lisowski. Potem pod koniec minionego roku została wytypowana do udziału w Miss Princes of the World 2016. Następnie Roksana Oraniec wzięła udział w polskiej edycji Miss Supertalent of Poland 2017, który w Polsce organizuje Fundacja Models Club.
Roksana pokonała wszystkie kandydatki i poleciała do Korei na trzy tygodnie. Tam podczas pobytu uczestniczyła w sesjach zdjęciowych oraz ?SUPERTALENT FASHION WEEK?. Poza prezentacją na wybiegu, przed jury zatańczyła flamenco. Dodatkowo Roksana zdobyła też tytuł Miss Evening Dress. Dodajmy - nagrodzony strój wieczorowy zaprojektowany specjalnie na wyjazd do Korei przez LAROL DESIGN Larysy Olgi Rabinskiej.?php>
W konkursie wzięło udział 50 kandydatek z całego świata. Miss Supertalent of the World 2017 został przyznany Naomi Mondragon z Meksyku.
Karolek11:14, 24.05.2017
ale plastik
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu ostrowiecka.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rozpoczął się czas letnich festiwali w powiecie.
Brak istotnej informacji. Wstęp wolny?
Iga
17:39, 2025-07-04
Celsa: Czy wraca widmo sprzedaży huty w Ostrowcu?
widać że nie jesteś pracownikiem tego zakładu skoro tak lekko piszesz (Jeśli chcą sprzedać to niech to zrobią) - tu chodzi o największy zakład pracy w mieście którego pracownicy utrzymują tysiące mieszkańców Ostrowca , nie czujesz tego ?? a co do ciężkich warunków pracy w hucie , bywało dużo trudniej i za niewielkie wynagrodzenie + strach że z dnia na dzień pójdzie się na bruk za bramę huty ; zanim coś napiszesz to 100 razy pomyśl...
W.S.
07:45, 2025-07-03
Zmiana na stanowisku Prezesa ZUP w Ostrowcu
Szanowna rado nadzorcza nie jesteście biurem podróży, powinniście jakoś wyglądać. Rozwój usług funeralnych - spoko. Utrzymanie terenów cmentarzy - spoko. Ale wdrażanie rozwiązań podnoszących jakość obsługi mieszkańców cmentarzy to naprawde muszę zobaczyć.
Nowy wymiar...jednak
03:27, 2025-07-03
Celsa: Czy wraca widmo sprzedaży huty w Ostrowcu?
Wiedzą jak uciszyć ludzi. Może zafundują nam kolejną obniżkę płac?? a później wróci wszystko do normy. Jeśli chcą sprzedać to niech to zrobią. Ludzie są już zmęczeni brakiem odpowiednich podwyżek w stosunku do bardzo ciężkich warunków pracy.
Hutnik
10:02, 2025-07-02