Nowi gracze w KSZO! Zaciąg z Gwardii Opole

Coraz więcej znaków na niebie wskazuje, że piłkarze ręczni KSZO na pewno utrzymają się w I lidze. Zresztą, nasz klub czyni przygotowania do nowego sezonu tak, jakby nie dopuszczał myśli o grze w I lidze. Przed tygodniem informowaliśmy, że nadal trenerem naszego zespołu będzie Mariusz Jurasik, a nowym nabytkiem skrzydłowy Krystian Wędrak z ekipy występującej w Super Lidze, Piotrkowianina Piotrków Trybunalski.

19204671_1874784332794239_1781820287_o
Damian Zając (z prawej) i Maciej Stańko

W minionym tygodniu KSZO dokonał kolejnych transferów. W naszym klubie grać będzie mierzący 198 cm bramkarz Damian Zając i mierzący 202 cm kołowy, Maciej Stańko. Obaj w minionym sezonie występowali w Super Lidze, w ekipie Gwardii Opole. W ostrowieckim klubie ma także występować młody, wielce utalentowany i dynamiczny Kacper Grabowski z Unii Lublin.  Na celowniku są ponadto młodzi zawodnicy w wieku 19-20 na pozycjach lewego, środkowego i prawego rozegrania, a o ich pozyskaniu zdecyduje najprawdopodobniej najbliższy tydzień. Nasz klub chce z nimi podpisać dłuższe, aniżeli roczne kontrakty.

Kacper Grabowski
Kacper Grabowski

W zespole pozostaje trzon zawodników z ubiegłego sezonu, a więc Dmitrij Ananafjev, Wojciech Czuwara, Maciej Jeżyna, Vitalij Kożeniewski, Mateusz Antolak, Daniel Goliszewski, Maciej Cukierski  i Michał Piątkowski.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *