Wielkie Rozpoczęcie Wakacji w Bałtowie już 24 czerwca!

Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji to obecnie największa plenerowa imprezę muzyki klubowej w regionie, która już od 5 lat przyciąga do Bałtowa wielotysięczny tłum młodych ludzi.
2-1Nie inaczej będzie i w tym roku, kiedy to impreza wystartuje w sobotę 24 czerwca br. Podczas eventu zagra aż 14 wykonawców, wśród których znajdą się takie sławy jak Gromee, Tom Swoon, Skytech, Fafaq, Dirty Rush & Gregor Es czy Dj Matys.
Specjalnie na potrzeby imprezy i na indywidualne zamówienie organizatorów powstaje wielka konstrukcja sceniczna wyposażona w wysokiej klasy system dźwiękowy, nowoczesne oświetlenie i multimedia. Samo rozkładanie sceny potrwa kilka dni. Na scenie prócz artystów z kręgu muzyki elektronicznej i klubowej wystąpi grupa taneczna Maroka Show Girls.
pole-namiotowe-i-kempingowe– Tak aktywnej, multimedialnej i dużej sceny jeszcze nie było w tej części Polski ? mówi Filip Lichota, wspólnie z Jakubem Borowskim współorganizator i pomysłodawca Oficjalnego Rozpoczęcia Wakacji. ? Obecnie nad naszym projektem pracują ogólnopolskie fi rmy, które na co dzień tworzą największe eventy w naszym kraju.
Jedną z pozamuzycznych i ekstremalnych atrakcji imprezy będzie bungee jumping. Możliwość skorzystania z darmowego skoku na elastycznej linie z wysokości 50 metrów będą mieli uczestnicy ORW, którzy na stronie www.rozpoczeciewakacji.pl kupią bilety on-line. Każdy zakupiony bilet bierze udział w losowaniu jednego z ponad 100 darmowych skoków.
Organizatorzy imprezy zapewniają bezpłatny parking w pobliżu terenu, na którym odbędzie się festiwal. Dodatkowo do dyspozycji uczestników ORW będzie pole namiotowe, które w terminie od 23 do 25 czerwca będzie bezpłatne.
rozpcozecieCeny biletów rozpoczynają się od 21 złotych. Ilość biletów jest ograniczona. Wstęp na wydarzenie gwarantuje jedynie wcześniejszy zakup biletu poprzez platformę on-line.
Więcej informacji o Oficjalnym Rozpoczęciu Wakacji na www.rozpoczeciewakacji.pl i na stronie facebook/RozpoczęcieWakacji.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *