Ze Stalą Mielec w Pucharze Polski. Czterech nowych piłkarzy w kadrze KP KSZO 1929

W sobotę, 22 lipca o godz. 17.00, trzecioligowi piłkarze KP KSZO 1929 podejmują pierwszoligowców ze Stali Mielec w meczu I rundy Pucharu Polski. Mecz cieszy się w naszym mieście sporym zainteresowaniem. Nic dziwnego, bo nasz zespół przyzwyczaił nas do udanych występów w tych rozgrywkach. Stal przyjedzie do Ostrowca po zgrupowaniu w ośrodku BoniFaCio w Kępie koło Sochocina.
Tymczasem w mijającym tygodniu kadra KP KSZO 1929 powiększyła się o kolejnych, czterech nowych zawodników.
Pierwszym z nich jest 25-letni Ukrainiec, Vladyslaw Kudryavtsev. Ten mierzący 188 cm wzrostu piłkarz świetnie czuje się w grze na pozycji środkowego lub bocznego obrońcy. To były gracz Stali Kamianskie, Bukowyny Czerniowce, Hetmana Zamość i Świtu Skolwin.
KSZO pozyskał również 21-letniego Włodzimierza Putona, wychowanka Radomiaka Radom, który ostatnio występował w Pilicy Białobrzegi.
Do zespołu ostrowieckiego powrócił także inny wychowanek Radomiaka, Rafał Gil. Z Rafałem nasz klub rozwiązał umowę jeszcze w maju, kiedy stało się jasne, że nie awansuje do II ligi.
Czwartym, nowym graczem KSZO jest 20-letni Michał Janik, wychowanek Legionu Radom, były gracz Broni i Radomiaka, Pilicy Białobrzegi, a ostatnio Energii Kozienice.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *