Tereny pod inwestycje na Chrzanowskiego

Gmina Ostrowiec Świętokrzyski chce sprzedać działki przy ulicy Leona Chrzanowskiego, które świetnie nadają się pod działalność gospodarczą.
W tej lokalizacji już ulokowała swoją siedzibę firma Subtille, która niebawem otworzy tam nowoczesną szwalnię. Gmina chce zbyć działki o łącznej powierzchni 0,9235 ha i 1,0310 ha, o  kształcie zbliżonym do prostokąta, o szerokości około 82 m. Ważne jest, że w pasie drogowym ul. Leona Chrzanowskiego znajdują się sieci uzbrojenia terenu, tj. sieć energetyczna i kanalizacja deszczowa oraz kolektor sanitarny.
-Sąsiadująca ulica Jana Kilińskiego ma zabudowę, w której dominują nieruchomości wykorzystywane na cele usługowo ?handlowe, a po tym jak ulica Chrzanowskiego po naszej inwestycji zmieniła swój wygląd, chcemy otworzyć ją dla przemysłu, bo to świetna lokalizacja pod tego typu przedsięwzięcia- uważa prezydent Jarosław Górczyński. Kompleks terenów inwestycyjnych przy ulicy Chrzanowskiego jest kolejnym po bocznej od Bałtowskiej, który Gmina Ostrowiec Świętokrzyski oferuje pod potrzeby przemysłu.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *