Waterpolowe święto w Ostrowcu

Już w najbliższy weekend, w dniach od 16 do 17 września na Pływalni Rawszczyzna rozegrany zostanie waterpolowy Puchar Polski seniorów. W ćwierćfinale tych rozgrywek piłkarze wodni KSZO nie zagrają z Arkonią Szczecin, która wycofała się z rozgrywek, a z WTS Polonią Bytom. Innego rywala w ćwierćfinale będzie też miał zespół AZS Uniwersytetu Warszawa.
-Wróciliśmy do wody po przerwie technologicznej na Rawszczyźnie ? mówi trener, Robert Serwin. -W turnieju zagramy swoim składem juniorów, bez wzmocnień. Moim faworytem jest zespół ŁSTW Łódź, który do występu w Ostrowcu przygotowywał się na turniejach w Serbii i we Lwowie. Silne powinny też ekipy z Bytomia i Poznania. Nasze szansę w meczu z zespołem z Bytomia są znacznie mniejsze, niż z Arkonią, która wycofała się z udziału w Pucharze Polski. W tak silnej stawce każdy wywalczony punkt naszej młodej drużyny będzie wyjątkowym sukcesem.
Nowy harmonogram finału Pucharu Polski przedstawia się następująco:
16 września
9.30. Ćwierćfinał I: WTS Polonia Bytom (IV miejsce w MP 2017) ? KSZO Ostrowiec Św.
10.45. Ćwierćfinał II: Neptun Łódź (III miejsce w I lidze w 2017) ? AZS Uniwersytet Warszawa (V/VIII miejsce w I Lidze 2017)
17.00. O miejsce V: przegrany ĆF I ? przegrany ĆF II
18.15. Półfinał I: ŁSTW Ocmer Uniwersytet Łódzki (Mistrz Polski 2017) ?  zwycięzca ĆF II
19.30. Półfinał II: KS Waterpolo Poznań (Vice-Mistrz Polski 2017) ? zwycięzca ĆF I
17 września
9.00. O miejsce III: przegrany PF I ? przegrany PF II
10.15. O miejsce I: zwycięzca PF I ? zwycięzca PF II

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *