Przed pięściarzami KSZO mistrzostwa Polski

Na ostrowieckim ringu rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które jednocześnie stanowiły eliminacje do Mistrzostw Polski w Poznaniu.
Zawodnicy KSZO zaprezentowali się dobrze.
20170916_150737-Nasz KSZO zdobył I miejsce w klasyfikacji klubowej – mówi wiceprezes klubu, Łukasz Dybiec. -Na mistrzostwach w Poznaniu Ostrowiec będzie reprezentowała silna, czteroosobowa grupa zawodników: Norbert Siwierski, Bartosz Strzelecki, Jakub Stojek, Kacper Delegiewicz. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że w naszym klubie trenuje coraz więcej młodych zawodników, którzy w przyszłości będą zdobywać medale dla naszego klubu.
W ubiegłą sobotę w Ostrowcu walczyli również starsi pięściarze KSZO. Albert Orzeł zwyciężył Dawida Budzisza ze Skalnika Wiśniówka, a Dominik Gajewski zwyciężył Jakuba Surmę także ze Skalnika.
-Obecnie jesteśmy na etapie intensywnych przygotowań do Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn ? mówi Ł.Dybiec. -Nasi młodzieżowcy bardzo ciężko trenują, aby zaprezentować się jak najlepiej na październikowych mistrzostwach.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *