Pięć bramek w II połowie. Wygrana piłkarzy KSZO w Świdniku!

III liga piłkarska. Grupa IV. *Avia Świdnik – KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:3 (0:0).
1:0 – Patryk Czułowski, 60 min.
1:1 – Patryk Cheba, 72 min.
1:2 – Łukasz Jamróz, 77 min. (z rzutu karnego)
2:2 – Wojciech Białek, 79 min.
2:3 – Michał Janik, 82 min.

Avia: Wójcicki – Jarzynka, Wrzesiński, Orzędowski, Nowak (46.Białek), Piekarski (46.Szymala), Maluga, Barański, Olszak (46.Czułowski), Mazurek, Mroczek. Trener: Tadeusz Łapa.

KP KSZO 1929: KSZO: Zacharski – D.Cheba, Czajkowski, Sołtykiewicz, Janik – Kapsa (64.P.Cheba), Sarwicki, Mąka (66.Grunt), Puton (60.Jakubowski), Persona (84.Mężyk) – Jamróz. Trener: Tadeusz Krawiec.

Żółte kartki: Jarzynka, Piekarski, Barański, Szymala.
Sędziował: Tomasz Mroczek (Kielce). Widzów: 300.

W I połowie, mimo iż nie padły bramki, nasi piłkarze byli bliscy objęcia prowadzenia po strzale z dystansu Pawła Czajkowskiego. Pod koniec tej części gry gospodarze stworzyli także sytuacje podbramkowe, ale Konrad Zacharski, który niegdyś występował w świdnickiej Avii, zachował czyste konto.
W II połowie Avia dokonała aż trzech zmian. Nieco zaskoczyła ostrowczan i objęła prowadzenie po tym, jak Czułowski wykorzystał sytuację sam na sam z naszym bramkarzem. Riposta pomarańczowo – czarnych była niezwykle skuteczna. Najpierw na listę strzelców wpisał się Patryk Cheba, a kilka minut później Łukasz Jamróz, który skutecznie egzekwował rzut karny za faul Szymali. Co prawda Avia wyrównała po bezpośrednim uderzeniu Białka z rzutu wolnego, ale trzy punkty zapewnił nam Michał Janik, który po rzucie rożnym wpakował piłkę do siatki.