Ceny biletów na mecze piłkarskie niższe o 50%! Będziemy walczyć o awans do II ligi?

W 3 minucie sobotniego meczu KP KSZO 1929 ? Stal Rzeszów prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński poprosił spikera meczu Janusza Romanowskiego o mikrofon i poinformował, że od rundy wiosennej o 50% obniżone zostaną ceny biletów wejściowych na mecze naszej trzecioligowej jedenastki, a wejściówki dla młodzieży uczącej się i seniorów powyżej 65 roku życia zostaną skalkulowane na poziomie 1 zł.
Wzrost frekwencji na trybunach ma pomóc naszemu zespołowi w walce o awans do II ligi.
Na pomeczowej konferencji trener Tadeusz Krawiec nie krył zaskoczenia tym, co powiedział prezydent, Jarosław Górczyński.
DSC_1575-Faktycznie jestem zaskoczony tymi ambicjami, które roztoczono nad drużyną ? mówił trener, Tadeusz Krawiec. ?Przed sezonem wszyscy mówili mi, że celem zespołu jest utrzymanie się w III lidze. Piłkarze otrzymali obniżki wynagrodzeń. Są opłacani na poziomie 18 zespołu w III lidze. Teraz mamy walczyć o awans? To powinniśmy chyba zawodnikom podnieść wysokość pensji, ustalić premie za mecze. Wszystkie dotychczasowe cele zostały więc zmienione? Mamy awansować do II ligi tak młodym zespołem? Nie jestem geniuszem trenerskim, by tego dokonać. Owszem, wygraliśmy ze Stalą Rzeszów, ale z pewnością przyjdą porażki i co wtedy się stanie? Zostaniemy rzuceni, jak po meczu z Orlętami, w piekielną otchłań?

Print Friendly, PDF & Email

One thought on “Ceny biletów na mecze piłkarskie niższe o 50%! Będziemy walczyć o awans do II ligi?

  • 26/10/2017 at 09:42
    Permalink

    czy to reakcja na fakt że ta drużyna przegrywa na własnym boisku mecze o kluczowym znaczeniu ? czyżby cena ujawniała jakość sprzedawanego produktu ?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *