Zamknij

Remis przy pustych trybunach

21:27, 28.10.2017 Dariusz Kisiel Aktualizacja: 00:49, 29.10.2017
Skomentuj

III liga piłkarska. Grupa IV. *KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Podhale Nowy Targ 1:1 (0:1).

0:1 - Przemysław Piwowarczyk, 32 min.

1:1 - Łukasz Jamróz, 62 min.

KP KSZO 1929: Zacharski - D.Cheba (88.Mężyk), Sołtykiewicz (75.Mikołajek), Kudryavtsev, Janik - P.Cheba (58.Grunt), Czajkowski, Sarwicki, Puton (58.Grunt), Persona - Jamróz. Trener: Tadeusz Krawiec.

Podhale: Gorzelański - Barbus (59.Bedronka), Cyfert, Lewiński, Drobnak, Piwowarczyk (64.Dziedzic), Nawrot, Przybylski (85.Silczuk), Ligienza (70.Świerzbiński), Przemyk (82.Buć), Pląskowski. Trener: Janusz Niedźwiedź.

Mecz bez udziału publiczności.

Piłkarze KP KSZO 1929 w meczu bez udziału publiczności zremisowali z nowotarskim Podhalem, ale wciąż plasują się na trzeciej pozycji w tabeli.

W I połowie nasi piłkarze byli stroną przeważającą. Gdyby lepiej w 10 min. spotkania do wrzutki Dominika Cheby ustawił się Łukasz Jamróz, a siedem minut później sytuację sam na sam z golkiperem Podhala lepiej rozwiązał Patryk Cheba, to kto wie, jaki padłby wynik... W 28 min. groźny, choć niecelny strzał oddał jeszcze Włodzimierz Puton, a pięć minut później już przegrywaliśmy. Goście objęli prowadzenie po tym, jak nasi defensorzy pozwolili napastnikowi Podhala oddać strzał, a Piwowarczyk umieścił piłkę tuż przy dalszym słupku. Podhale miało w tej części szansę na podwyższenie rezultatu, ale piłka odbiła się od poprzeczki naszej bramki.

-Nie najlepiej wypadamy w I połowach meczów. Nie wykorzystujemy okazji, dajemy rywalowi szansę, a później nerwowo "gonimy" wynik  - mówi trener, Tadeusz Krawiec.

W II połowie ostrowczanie znów byli stroną przeważającą. Podhale nastawiło się na grę z kontrataków. W 62 min. nasza drużyna wyrównała. Autorem golem była Łukasz Jamróz. Nasz najskuteczniejszy zawodnik oddał mocny strzał z dość ostrego kąta, a piłka po rękach bramkarza Podhala wturlała się do siatki.

Między 65, a 80 min. gry podopieczni Tadeusza Krawca zepchnęli nowotarżan do defensywy, ale zabrakło im i zdecydowania pod bramką rywali i skuteczności. Zespoły podzieliły się więc punktami.

-Na pewno ten wynik budzi niedosyt - ocenia nasz trener. -Faktem jest, że nie oddaliśmy za wiele strzałów i nie mieliśmy zbyt wielu sytuacji podbramkowych, ale byliśmy zespołem przeważającym i przy lepszej skuteczności powinniśmy wygrać.