Mariusz Jurasik zagra w Radomiu?

W najbliższą sobotę wznowione zostaną rozgrywki w I lidze piłki ręcznej mężczyzn.
Nasz zespół wyjeżdża na mecz do Radomia z tamtejszym Uniwersytetem. Jak się dowiedzieliśmy, niewykluczone, że wystąpi w nim nasz trener, Mariusz Jurasik, który wznowił treningi i w tym tygodniu ma zostać zgłoszony do rozgrywek. Czy tak się stanie, przekonamy się już w sobotnie popołudnie.
Przerwę w rozgrywkach nasi szczypiorniści wykorzystali na solidne treningi. Do zdrowia po kontuzjach wracają Krystian Wędrak, Maciej Jeżyna, Vitalij Kożeniewski, którzy w tym tygodniu będą już trenowali pod pełnymi obciążeniami. Jeśli tylko będą się czuli w pełni zdrowi, z pewnością nie zabraknie ich na parkiecie hali w Radomiu. Treningi ma wznowić także borykający się z urazem mięśniowym nasz bramkarz, Karol Szewczyk.
Trzytygodniową przerwę KSZO wykorzystał również na wzmocnienie siły i wytrzymałości. Celowo nie podjęto decyzji o rozegraniu jakiegoś meczu sparingowego po to, by kontuzjowani zawodnicy wrócili do pełnej dyspozycji, a ci w pełni dyspozycyjni poczuli głód piłki przed jakże bardzo ważnym meczem z Uniwersytetem.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *