Kosmetyczka Ilona Borkowska – Najwyższa jakość usług stworzona z pasji do wykonywanego zawodu

Salon Ilony Borkowskiej działa w Ostrowcu Świętokrzyskim blisko 10 lat i cieszy się ogromnym zadowoleniem klientów.
-Od zawsze staramy się, by wykonywane usługi były kompleksowe na najwyższym, światowym poziomie, a salon wyróżniał się zarówno nowinkami z branży kosmetycznej jak i miłą atmosferą- mówi I. Borkowska.  Na naszych klientów czeka, przestronny, nowoczesny, klimatyzowany lokal o wysokim standardzie. Zespół liczy pięciu specjalistów kosmetologów oraz profesjonalistów z ogromnym doświadczeniem. U nas nie tylko pomalujesz paznokcie, zrobisz makijaż, skorzystasz ze świetnych zabiegów zarówno na ciało, twarz, ale również miło spędzisz swój czas przy pysznej kawie.
Nowy lokal mieście się obecnie przy ulicy Waryńskiego 18a i łączy w sobie dwie firmy. Nowoczesny salon kosmetyczny, zapewniający kompleksowe usługi, jak i współpracujący wysokiej klasy salon fryzjerski.

-Stawiamy również na najwyższej klasy sprzęt renomowany na całym świecie- mówi I. Borkowska. Ostatnio wzbogaciliśmy ofertę salonu o trwałą depilację laserową, wykonywaną laserem LightSheer DESIRE przez  wyspecjalizowanego kosmetologa z dużym doświadczenie oraz ogromną wiedzą na ten temat. Po serii zabiegów klient zapomina o problemie golenia nóg, bikini czy innych partii ciała. Zabieg taki spowoduje ogromny komfort jak i pozwoli zaoszczędzić długotrwale na maszynkach, piankach do golenia, czasie oraz wykluczy dyskomfort wrastających włosów.
Nie tylko kobiety mają z tym problem, również panowie borykają się z niechcianym owłosieniem, a my staramy się rozwiązać ten problem.
Właścicielka salonu Ilona Borkowska specjalizuję się również w makijażu permanentnym. Ciągle rozwija swój warsztat poprzez szkolenia praktyczne na najwyższym w Polsce poziomie. Potwierdzeniem tego jest uczestnictwo w prestiżowej trenerskiej szkole Brodway Beauty, do której zakwalifikowało się jedynie 10 osób z całej Polski.
Salon zaprasza serdecznie na bezpłatne konsultacje. Jak zapewnia I. Borkowska, najbardziej wymagający klient będzie miło zaskoczony i każdy znajdzie coś dla siebie. Salon znajdą także państwo na Facebooku jako Kosmetyczka.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *