Na lotnisko w dwie godziny!

Halo Ostrowiec Świętokrzyski! Teraz jesteśmy jeszcze bliżej Was. Dzięki zakończeniu budowy drogi wojewódzkiej nr 747 z wjazdem na obwodnicę Lublina, dojedziecie do Lublin Airport w czasie poniżej 2 godzin. Czeka na Was oferta 6 linii lotniczych, w tym sezonowe hity: Tel Awiw z wizzair. com i LOT Polish Airlines oraz Mediolan z easyJet. Zapraszamy! ? tak reklamuje się lubelski port lotniczy, kierując swą ofertę do mieszkańców naszego miasta. Musimy przyznać, że dojazd z Ostrowca  Świętokrzyskiego w dwie godziny na lotnisko pobudza wyobraźnię, zwłaszcza tych, którzy pracują poza granicami, głównie w Anglii, Irlandii, Niemczech, Holandii, Norwegii i Włoszech, bo z lubelskiego lotniska w Świdniku można polecieć do: Londynu, Oslo, Monachium, Mediolanu, Werony, Dublinu, Liverpoolu, Sztokholmu.
Nie zapominajmy jednak, że znacznie dogodniejszy dojazd ostrowczan w tak krótkim czasie na lotnisku w Świdniku będzie chyba możliwy dopiero po zakończeniu budowy drogi wojewódzkiej nr 754, prowadzącej z naszego miasta przez Bałtów i Czekarzewice do Solca nad Wisłą i dalej przez most w Kamieniu przez Opole Lubelskie?

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *