Patryk Tyryłło: -Będziemy gościć najseksowniejsze sportsmenki świata

Dzięki ostrowczaninowi zobaczymy w Polsce najseksowniejsze sportsmenki świata – futbolistki amerykańskiej ligi Legends Football League.
luxOstrowczanin Patryk Tyryłło, promotor i prezes spółki Pro Polska, organizuje w naszym kraju Black Energy LFL All-Star Tour Poland 2018, czyli mecze drużyn amerykańskiej kobiecej ligi bazującej na zasadach futbolu amerykańskiego, w której zawodniczki ubrane są w bardzo seksowne stroje. Mecze są niezwykle dynamiczne, pełne spektakularnych zagrań, zderzeń i zwrotów akcji. Ich atrakcyjność i oprawa odbiera dech w piersi.

Legends Football League (LFL)f
-LFL jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsięwzięć sportowych na świecie, zdobywając miliony fanów i widzów. W ostatnich latach trwa ekspansja ligi, której mecze w telewizji można oglądać już w ponad 200 krajach! Dlatego właśnie podpisaliśmy w tym roku w Las Vegas ekskluzywny kontrakt z Legends Football League ? informuje Patryk Tyryłło.

photo 0 - pierwsza strona dodatkuJak podkreśla Patryk, do tej pory poza granicami USA LFL rozegrała mecze tylko w Australii i Kanadzie. W przyszłym roku po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną mecze gwiazd Legends Football League. Co ciekawe, nie odbędą się one w Stanach Zjednoczonych. Krajem, który będzie gościł najpiękniejsze sportsmanki świata, będzie Polska! Miastami, w których na przełomie stycznia i lutego 2018 rozegrane zostaną mecze LFL All Star będą Gdańsk, Łódź oraz Kraków! Tak więc europejska historia LFL rozpocznie się Meczami Gwiazd w najwspanialszych halach nad Wisłą, a promotorem wydarzenia jest ProPolska – znana marka, która szturmem zdobywa polski rynek sportowy.
Mecze Black Energy All Star Tour Poland 2018 transmitowane będą na żywo w kanale Polsat Sport HD. Po raz pierwszy w historii to polscy kibice wybiorą najlepsze zawodniczki z amerykańskiej zawodowej ligi, które przyjadą 20 stycznia do Gdańska, 27 stycznia do Łodzi oraz 3 lutego do Krakowa i zagrają na najpiękniejszych polskich arenach w Black Black Energy All -Star Tour Poland 2018.

-Mecze otrzymają oprawę w iście amerykańskim stylu z rozmachem dorównującym meczom gwiazd NBA i NHL ? mówi Patryk Tyryłło. Ambasadorami Black Energy All -Star Tour Poland będą największe gwiazdy polskiego showbiznesu i sportu. Skala, rozmach, poziom organizacji, promocja, realizacja telewizyjna i transmisje do ponad 50 krajów świata sprawią, że miasta, w których odbędą się mecze Black Energy LFL All Star Tour Poland 2018, będą na ustach milionów ludzi. Efekty specjalne i świetlne, oprawa artystyczna, wizualna oraz muzyczna, konkursy ze wspaniałymi nagrodami dla kibiców, piękne wysportowane kobiety, a także polskie gwiazdy – wszystko to zapewni niesamowite widowisko, od którego ciężko będzie oderwać wzrok.

10495595_748202198598617_748909627231848966_oPATRYK TYRYŁŁO, to absolwent ?Chreptowicza?. Od 2012 wiceprezes Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Pomysłodawca i organizator słynnego już VII SuperFinału PLFA, który dwa tygodnie po Euro 2012 zgromadził na Stadionie Narodowym w Warszawie prawie 30.000 widzów. Założyciel Reprezentacji Polski w futbolu amerykańskim. Współwłaściciel marki Pro Polska, która liczbą imprez zorganizowanych na PGE Narodowym ustępuje tylko Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej oraz współpracuje z największymi polskimi telewizjami i mediami. Dzięki całkowicie nowemu spojrzeniu i pomysłowości zdobywa znaczącą pozycję na promotorskim rynku sportowym Polski.

Foto:
Marcin Biedroń, produkcja – A12Team, koncept kreatywny – Justyna Górecka, Paulina Włodarska-Grodzińska/FoodCare
Legends Football League (LFL)

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *