Nieudany wyjazd ze strefy zamieszkania

Dziś, 11 stycznia, ok. godz. 10, w Ostrowcu Świętokrzyskim na al. Jana Pawła II, zderzyły się dwa pojazdy: ciężarowy i osobowy. 26754956_163638085645667g5_2142706994_n (1)Kierujący byli trzeźwi.
-31-letnia kierująca Fiatem Punto wyjeżdżała ze strefy zamieszkania chcąc skręcić w lewo, natomiast 48-letni kierujący ciężarową Scanią z naczepą jechał drogą główną –mówi aspirant Mariusz Bednarek z KWP w Kielcach. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierująca fiatem została przewieziona do szpitala.
Wyjazd od strony pasażu nie należy do łatwych. Ruch na alei Jana Pawła II jest w godzinach szczytu duży. Bezpieczne wykonanie manewru skrętu w lewo w tym miejscu wymaga sporych umiejętności, zwłaszcza, że nie każdy kierowca czuje się dobrze podczas manewrowania między jadącymi pojazdami.

Print Friendly, PDF & Email

2 thoughts on “Nieudany wyjazd ze strefy zamieszkania

 • 11 stycznia 2018 at 16:44
  Permalink

  “wymaga sporych umiejętności, zwłaszcza, że nie każdy kierowca czuje się dobrze podczas manewrowania między jadącymi pojazdami.” jakie umiejętności powinien mieć kierowca, skoro ma problem z manewrowaniem pomiędzy autami? to jakaś masakra…

  Reply
 • 16 stycznia 2018 at 11:39
  Permalink

  Gazeto, proszę, abyście zajęli się kwestią poruszania w strefach zamieszkania, szczególnie na osiedlach – w strefie na skrzyżowaniach obowiązuje zasada prawej ręki, a ludzie jeżdżą jak chcą, bardzo często przez to wymuszając pierwszeństwo.
  Proszę o jakiś artykuł opisujący jak prawidłowo się tam poruszać albo zainteresowanie tym faktem naszej policji.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *