Ruszyła organizacyjna machina 90-lecia KSZO!

W ubiegłym tygodniu odbyło się pierwsze, robocze spotkanie działaczy sportowych, mających na celu zgromadzenie sił do organizacji przyszłorocznej, 90 rocznicy działalności KSZO. rGXoug4g
Przedstawiono wstępnie skład komitetu organizacyjnego i honorowego, który zostanie zatwierdzony na kolejnym spotkaniu.
Dowiedzieliśmy się, że w 2019 roku, podczas 90-lecia KSZO, każdy z klubów zorganizuje jedną, wielką imprezę sportową o międzynarodowym wymiarze. Obchody rocznicowe rozpocznie zaplanowana na 19 stycznia 2019 roku IV Gala Ostrowieckiego Sportu. Odznaczeni zostaną sportowcy, trenerzy, działacze. Ukazana zostanie wielopokoleniowość klubu. W planach jest pomoc klubu w kontaktach z samotnie żyjącymi, byłymi sportowcami, a także w utrzymaniu porządku na grobach zmarłych sportowców.
90-lecie KSZO będzie wkomponowane w szeroką akcję reklamową i promocyjną w całym regionie. 11 sierpnia 2019 roku w Parku Fabrycznym zostanie przedstawiona rekonstrukcja historycznych wydarzeń sprzed 90 lat, związanych z podpisaniem utworzenia KSZO i przeprowadzeniem zawodów sportowych.
W organizację obchodów jubileuszowych włączeni zostaną kibice wszystkich dyscyplin sportowych. Utworzona zostanie, do końca stycznia br., strona internetowa przedsięwzięcia, funkcjonować będzie biuro projektu, zajmujące się sprawami organizacyjnymi i finansowymi. Wszyscy sportowcy KSZO mają w 2019 roku występować w ujednoliconych strojach, związanych z jubileuszem. Ujednolicony ma zostać także herb klubu i odtworzona kronika klubowa.

DSC_8555

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *